2 Türk Kızının Hakim Frank Karşısındaki İmtihanı

Amerika Birleşik Devletleri'nde yayınlanan ve en çok izlenen programlardan biri olan Caught In Providence'de hakimin karşısına çıkan ilginç konuları ekrana taşıyor. Hakim Frank Caprio'nun karşısına bu kez 2 Türk Gülcan ve Sevda çıktı. Kırmızı ışık ihlalini kameradan izleyen Sevda'nın tavrı Hakim Caprio'yu şaşırttı.

2 Türk Kızının Hakim Frank Karşısındaki İmtihanı
11 Eylül 2019 - 11:03

TPI Composite firmasında çalışan Gülcan'ı ziyarete gelen arkadaşı Sevda bir kırmızı ışık ihlalini izlerken, kendini videoya kaptırıp "Dur, lütfen dur," sözü ve tavrı hakim Frank Caprio'u şaşırttı.  Neden öyle yaptığını soran Caprio'ya Sevda, "Durduğumu biliyordum ama çizgiden öncemi sonramı olduğunu tahmin edemiyordum." derken, arkadaşı Gülcan ise "Ben kırmızı ışığı farkettim, dur diyerek bağırdım. Burada durman gerekli. dedim. Hatta aramızda duramadın durdum gibi bir tartışma yaşadık." diyerek arkadaşının durumunu anlattı.

Türk olduğunu öğrenen Hakim Frank Caprio, "Belki Türkiye'de stop line yoktur, ama burada stop line var. O nedenle nerede durmanız önemli." diyerek durma noktasına tekrar baktı. Hakim Caprio "Buradaki 2 cezanızda iptal edilecek."  Kızlar teşekkür etti.

Ardından kızların saçları Hakim Caprio'nun dikkatini çekti. "Kuaföre mi gidiyorsunuz?" diye soran Hakim'i önce anlamayan kızlar ardından bu espriye karşı gülerek "Bizim saç stilimiz böyle" diyerek cevap verdi.

2 yıldır Amerika'da olduğunu dile getiren Gülcan arkadaşının 5 aydır Amerika'da olduğunu aslen İzmirli olduklarını belirtti.

HAKİM CAPRIO TÜRKİYE İLE AMERİKA'YI KIYASLAMASINI İSTEDİ

Hakim Frank Caprio Türkiye ile Amerika arasında en büyük fark nedir diye sorarken, Gülcan "İnsanların tutumu. Buradaki insanlar daha kibar. " diye cevap verdi. Bunun üzerine Frank Caprio "O zaman senin Amerika'dan gitmen lazım." diyerek karşılık verince Gülcan "Hayır hayır Türk insanı da kibar, diyecektim." dedi. Mahkeme görevlisi ise "Hadi Türkiye'ye" diye diretince, mahkeme salonundakiler gülmeye başladı. Gülcan "Burada tanıdığınız tanımadığınız herkese selam veriyorsunuz. Ama Türkiye'de tanımadığınız birine selam vermiyorsunuz." Hakim Caprio "Onların yüzüne de bakmıyormusunuz?" sorusuna Gülcan "Hayır" dedi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum