• Reklam

91 Yaşında Online Eğitim Veren Profesör

Amerika'da 91 yaşındaki üniversite profesörü Charles Krohn'un, öğrencilerine uzaktan eğitim verdiği sırada kızı tarafından çekilen görüntüsü sosyal medyada ilgi odağı oldu. Emektar İngilizce öğretmeninin videosuna yıllar önceki öğrencileri yorum yaptı.

Reklam
Reklam
91 Yaşında Online Eğitim Veren Profesör
24 Eylül 2020 - 09:10
Reklam

Amerika'nın Teksas eyaletinde bulunan Houston kentinde yaşayan Julia Krohn, 91 yaşındaki üniversite profesörü babası Charles Krohn'u öğrencilerine uzaktan eğitim verdiği sırada video kayda aldı. Julia daha sonra İngilizce Profesörü olan babasının kaydını ve bir de fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı.

50 yıldan fazladır eğitim veren ve şu an Thomas Üniversitesi'nde İngilizce Profesörü olarak görev yapan Charles'ın görüntülerine ve fotoğrafına birçok sosyal medya kullanıcısı yorumda bulundu. Yorum yapan kullanıcılar arasında Charles'ın neredeyse 1960'larda eğitim verdiği eski öğrencilerinin de bulunduğu ifade edildi.

Charles'ın eski öğrencilerinin 'Bana çok şey öğretti ve benim için edebiyat dünyasına yeni bir kapı açtı. Tutkusunun ve işine adanmışlığının her zaman farkındaydım. Charles Krohn ile olan eğitim deneyimimi asla unutmayacağım' gibi yorumlarda bulunduğu belirtildi.

Emektar öğretmenin kızı Julia, Yerel medyaya yaptığı açıklamasında yaklaşık 20 yıldır babasını eğitim verirken görmediğini ifade ederek, son gördüğü haliyle izlemekten etkilendiğini belirtti.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

https://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com