• Reklam
Reklam

ABD'de Aynı Erkeğin Aldattığı 3 Kadının İntikamı

Amerika Birleşik Devletleri'nin Idaho ve Utah eyaletlerinde yaşayan üç kadın, aynı erkek tarafından aynı anda idare edildiklerini anlayınca öyle bir şey yaptılar ki...

Reklam
ABD'de Aynı Erkeğin Aldattığı 3 Kadının İntikamı
17 Temmuz 2021 - 15:58
  • Reklam
Idaho'nun Boise bölgesinde yaşayan 18 yaşındaki Bekah King ve 21 yaşındaki Morgan Tabor ile Utah'ın Salt Lake City bölgesinde yaşayan 19 yaşındaki Abi Roberts'ın arkadaşlıkları aynı erkek tarafından idare edildiklerini anlamalarıyla geçen yılın Aralık ayında başladı.

İlk olarak Tabor'ın, birkaç yıldır birlikte olduğu erkek arkadaşının başka kadınlarla sosyal medyadan mesajlaşıp flört ettiğini fark etmesi üzerine, erkek arkadaşının Instagram hesabına mesaj gönderen kadınlardan biri olan  Abi Roberts'ın profiline girince şoke oldu.

Çünkü erkek arkadaşı sandığı kişi Roberts'ın da erkek arkadaşıydı. Profil, birlikte çekilmiş bir sürü fotğrafla doluydu. Bunun üzerine Tabor, Abi Roberts'la Instagram üzerinden iletişime geçti. Olayın farkına varan Roberts da şaşkına döndü. Tabor'ın aksine Roberts bir yıldır birlikte olduğu erkek arkadaşından hiç şüphelenmemişti.

Roberts, erkek arkadaşının o gece kendisinde kaldığını ve ertesi gün ailesini ziyarete gitmek bahanesiyle yola çıktığını söyledi. Fakat adam ailesini ziyaret etmek yerine Tabor'ın evine gitti ve bu sırada hiç öngörmediği bir şey başına geldi.

Adam eve geldiğinde Tabor, FaceTime üzerinden Roberts ile görüşüyordu. Elinde çiçeklerle içeri giren adama Tabor, edindiği yeni arkadaşını takdim edince yüzünün düştüğü o anın gördüğü en sinematik an olduğunu söylüyor.

Roberts ve Tabor bu olayın üzerine biraz daha araştırma yapınca, erkek arkadaşlarının 6 farklı kadınla daha görüştüğünü öğrenmişler. Bu kişilerden biri de Bekah King'di. King,  "Neler çevirdiğini öğrendiğimde herkes gibi ben de şoke oldum." diyor.

Daha sonra yaşadıkları travmatik deneyimi birlikte aşmaya çalıştıklarını ve birbirlerine destek olduklarını belirten kadınlar, erkek arkadaşlarının her birine bahsettiği karavan alıp gezme hayalini üçü birlikte gerçekleştirmeye karar vermişler. 

Üç kadın biriktirdikleri parayla bir karavan alıp Idaho eyaletindeki Sawtooth Dağları'na, oradan Wyoming eyaletindeki Jackson bölgesine ve Grand Teton Ulusal Parkı'na doğru yola çıktılar. "Bu adamın yaptıkları hayatımızı belirleyemez. Birbirimizi bulduğumuz için çok şanslıyız. Sonsuza dek arkadaş kalacağız." diyen kadınlar adamdan böyle intikam aldılar.
 
  • Reklam

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Cevap
    2 hafta önce
    Malesef ayni seyleride Türk erkekleri baslamis yapmaya.En SAGLIKLISI erkek arkadasin sana uzak olmayacak ve hergün görme imkanin, bulusma imkanin olacak. Skype ile arkadaslik sürdüremezsin. Kadinlarda da suc cok, benim esime Facebook dan hic durmadan nasilsin diye soranlar var, genelinde eslerinden ayrilmis ve yasi gecmis bayanlar.
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com