ABD’de Bazı Sektör Çalışanlarının Ücretleri

ABD'de Bazı Sektör Çalışanlarının Ücretleri

Amerika Birleşik Devletleri'nde kafası çalışan, işini sağlam yapan ve azimli olan herkese iş var. Öğretmen, köpek gezdirici, temizlikçi, İşe başlamanıza yardımcı olacak 27 fikir.

08 Nisan 2018 - 05:55

1. Öğretmen

Eğer bir yeteneğin varsa, öğret. PayScale'ye  göre, bir eğitmenin saatlik ücreti saat başına 17,64 $ 'dır .

2. Köpek Gezdirici

Evcil hayvanı sevmek ve biraz egzersiz yaptırmak. Köpek yürüyüşü başlamak için kolay bir iştir. Bir evcil hayvan iş sigortası sağlayıcısına göre, Pet iş sigortası  , genellikle 200 ile 400 dolar arasında değişen masraflarınızın çoğunu karşılayacaktır . Köpek yürüyüşü yapan kişiler genellikle 13 ila 20 dolar arası bir ücret alırlar  ve saatlik ücreti 13,23 dolar  .

3. Profesyonel düzenleyici

Dağınıklığı düzeltmek gibi bir beceriniz varsa, neden bunu paraya çevirmeyi denemiyorsunuz? Profesyonel bir organizatör için saatlik saatlik maaş 25,88 dolardır  .

4. Moda stilisti

Başlamak için harika bir yer, birkaç arkadaşınızı bir parti için şekillendirmek ve daha sonra arkadaşlarına söylemelerini teşvik etmek, kariyer uzmanları demek. Kısa bir süre sonra kendi moda işinize sahip olabilirsiniz ve deneyim kazandıktan sonra bir kereye mahsus 40 $ 'ın üzerinde bir saatte 16.71 $' lık  bir saatlik  hazırlayabilirsiniz .

5. Çevirmen

Çok dilli girişimciler, bu iş tam size göre. İster çevrimiçi yayın yapan, ister uluslararası iş yapan, isterse de yerel iş ilanlarını kontrol eden şirketlere veya yeni başlayan şirketlere yönelmek istediğiniz projeler olsun, kendi çeviri işinizi kurmanın birçok yolu vardır. Çevirmenler, saat başına 19.88 dolarlık  bir gelir elde ediyor .

6. Fotoğrafçı

Evde fotoğraf çekmeye elverişli bir aileniz varsa, aile portreleri oluşturmak ya da çevrenizdeki kişiler için fotoğraf çekmek, verimli bir işin başlangıcı olabilir. Buradaki hilede, muhtemelen büyük bir olasılıkla 1,000 $ 'ı aşacak olan güzel bir kamera, tripod ve ekipman sigortası yaptırmanız gerekecek. İyi bir fotoğraf makinesinde daha düşük bir fiyatla bir anlaşma yapabilir ya da zaten ekipmana sahipseniz, başlangıç ​​maliyetleri düşüktür. Serbest fotoğrafçılar saatlik saatte 25.29 dolar alıyor  .

7. Kurye

Birçok insanın günlük işleri yürütme zamanı yok ve yerel bir servis hizmeti işi harika bir çözüm olabilir. Evrak veya malzeme kuryeleri saatte 12 dolar kazanıyor .

8. Transcriber

Video çekimlerinden sesli röportajlara veya konuşmalara kadar, kopyalanması gereken çok şey var. Birkaç saat ve bir bilgisayarla iyi bir daktilo yazarsanız, kendi transkripsiyon servisinize başlayabilirsiniz. Transkript için saatlik saatlik ücret 15.15 $ '  dır .

9. Serbest yazar

Şirketler ve içerik web siteleri iyi içeriklere ihtiyaç duyar ve kendi işinize başlamak istersiniz. Kendi işinizi bir serbest yazar olarak başlatmayı düşünün. Serbest yazarlar genellikle posta veya proje tarafından ödenir, bu nedenle ücretler değişebilir.

10. Mücevher yapımcısı

Kuyumcuların büyük olasılıkla, saatlik ücretlerin aksine satış ve projeler için para kazanacaktı. Etsy gibi ev yapımı ürünler satmak için kullanılan platformlar, ürünleriniz için ne tür bir ücret talep edebileceğinizin bir ölçütüdür.

11. Avon veya Tupperware satış elemanı

Avon ya da Tupperware gibi şirketler için bağımsız satış temsilcilerinin bir ürün yaratma ya da iş yapısını icat etme konusunda endişelenmelerine gerek yok. İnsanlarla konuşmaktan hoşlanıyorsanız, bu sosyal iş sizin için olabilir. Gelir, çalıştığınız şirkete ve yaptığınız satış miktarına göre farklılık gösterir.

12. Makyaj sanatçısı

Bir salonda profesyonel bir makyaj sanatçısı veya kuaför iseniz, kendi işinizi kurarak ekstra gelir elde edebilirsiniz. Makyaj veya saç bakımı yapmayı seviyorsanız, ancak uzman değilseniz, bir sınıfa veya sertifika programına yatırım yapmayı düşünün. Uzmanlar, tavsiye ettiklerini bulmak için profesyonellerle konuşun. Makyaj sanatçılar saat başı 17.19 $ 'lık  bir saatlik maaşı kazanırken, kuaförler 10.15 $' lık  bir saatlik kazanırlar .

13. Sanal asistan

Organize kendi kendine yeni başlayanlar, sanal asistan olmak için iyi bir iş bulabilirler, asistanın normalde yapacağı her şeyi yapan bir kişi, sadece internet ve telefon aracılığıyla. Sanal asistanlar saat başı 15.18 $ 'lık  bir saatlik maaşı kazanırlar .

14. kişisel şef

Kollarını topla ve baharatları çıkar. Özel partiler için şef olduğunuz kişisel bir mutfak işi lezzetli bir girişim olabilir. Kişisel şefler, saat başına 20.82 $ 'lık  bir ortanca yaparlar .

15. Kişisel alışveriş

Alışveriş yapmaktan veya moda perakendeciliğiyle ilgilenmekten hoşlanıyorsanız, kişisel bir alışveriş işletmesine başlamak çok uygun olabilir. Kişisel alışveriş yapan kişiler saat başı 11.57 $ 'lık  bir saatlik kazanırlar .

16. Grafik tasarımcı

Grafik tasarım tasarımcı olmayan için sinir bozucu. Orada serbest tasarım araçları varken, birçoğu bir uzmanlık ya da uzmanlık sunmuyor. İşletmenizin gelebileceği yer burası. Grafik tasarımcıları saatte yaklaşık 15 $ ile 28 dolar arasında bir  fiyat seviyesine ulaşabiliyor.

17. UI / UX tasarımcısı

Bu, ortalama girişimciye diğerlerinden daha az belirsiz. Kullanıcı arayüzü (UI) tasarımı ve kullanıcı deneyimi tasarımı (UX), web sitenizin veya uygulamanızın kullanıcı dostu, sezgisel ve diğer şeylerin yanı sıra görsel olarak hoşnut olmasını sağlar. UI tasarımcıları ortalama yapmak $ 41.63 UX tasarımcıları ortalama yaparken saat başına $ 34,36  saatte.

18. Sosyal medya yöneticisi

Birçok küçük şirket veya diğer girişimciler, bir sosyal medya yöneticisi veya pazarlama ekibine sahip olmayı göze alamazlar. Yarı zamanlı veya tam zamanlı diğer kişilerin hesaplarını yürüttüğünüz bir sosyal medya şirketini başlatmak kârlı bir iş olabilir. Sosyal medya yöneticileri, saat başına ortalama 14,11 ABD doları tutar  .

19. Danışman

Kariyer uzmanı Jill Jacinto, "Her endüstri bir danışmana sahip olabilir. Başarılı bir danışman olmak için o alanda belirli bir başarıya sahip olmanız gerekir." Diyor.

Bir danışman olarak, işletmelerin temas kurmasına, anlaşmalar yapmasına ve stratejik planlarını yönlendirmesine yardımcı olabilirsiniz. Bu işte saat başı 39.55 $ 'lık  bir saatlik maaşı var .

20. PR profesyonel

Belirli bir alanda tecrübeye sahip misiniz? Son zamanlarda emekli oldu mu? Muhtemelen belirli bir sektörde çok fazla temas ve uzmanlığa sahip olursunuz; PR yöneticileri medya, devlet kurumları ve reklamverenler ile çalışır. saatlik saatlik oran 49 $  .

21. Düğün planlayıcısı

Detayı ve dekoru seviyorsanız ve son dakika değişiklikleriyle uğraşmaktan çekinmiyorsanız, bir düğün planlama işi mükemmel bir uyum sağlayabilir. Düğün planlamacıları saat başına 19,89 $ 'lık  bir saatlik kazanır .

22. Etkinlik koordinatörü 

Düğünler, planlaması gereken tek olay değildir. Doğum günleri, yıldönümleri, mezuniyet partileri, insanların organize edilmesine yardım etmesi gereken birçok etkinlikten sadece birkaçıdır. Etkinlik koordinatörleri saatlik saatte 12,77  dolardır.

23. Mülk müdürü

Uzmanlar, uzmanların dediği gibi, eskiden beri bu işle meşru olarak biliniyor. Bir mülk yöneticisi bir evin peşine düşer ve tüm mülkiyet faaliyetlerinin sorunsuz bir şekilde yürütülmesini sağlar. Müdür postayı alacak, çamaşırları yıkacak, buzdolabını hazırlayacak, bahçıvanlar ve temizlik yardımcıları gibi diğer profesyonellerle çalışacaktı. Özellikle birden fazla mülke sahip olan ve onlara bakmak için zamanları olmayan kişiler için yararlıdır. Uzmanlara göre emlak yöneticileri yılda 50.000 dolardan 100.000 dolara kadar yatırım yapabilirler.

24. Parti Organizatörleri

Bir kişisel şef genellikle küçük gruplara hitap ederken, yemekhaneler büyük etkinlikler için yemek hazırlarlar. Birden fazla öğünle aynı anda yemek yapabileceğiniz harika bir aşçıysanız, kendi catering işinize başlayabilirsiniz. Kişisel hazır yiyecekler  , saat başına 12.05 $ 'lık  bir ortanca yaparlar .

25. Kişisel antrenör

Sigorta, bu işin başında ihtiyaç duyacağınız bir şeydir. Egzersiz yapmayı seviyorsanız, kişisel antrenör olmak için alabileceğiniz sertifikalara bakın. Daha önce sertifikalıysanız, daha da iyisi! Kişisel antrenörler, saat başına 18 $ 'lık  bir ortanca yaparlar .

26. Muhasebeci

Eğer sertifikalı bir muhasebeciyseniz, kendi uygulamanıza başlayabilirsiniz. Muhasebeciler saatte 18,45 $ 'lık  bir ortanca yaparlar .

27. Kopyalama editörü

İş broşürleri, hibe teklifleri ve blog gönderilerinin hepsi kopya düzenlemeye ihtiyaç duyar. Okuryazarlık ve dilbilgisi becerilerinizi neden pazara sürmeyesiniz ki? Kopya editörleri, saat başına ortalama 22.09 ABD dolarıdır 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Snowstorm brings frigid weather, travel delays to Northeast
Snowstorm brings frigid weather, travel delays to Northeast
Öğrencisi ile İlişkiye Giren Öğretmen Tutuklandı
Öğrencisi ile İlişkiye Giren Öğretmen Tutuklandı