ABD’den Sinan Gegre Rehberliğinde Hacc

ABD'den Sinan Gegre Rehberliğinde Hacc

Yaklaşık 40 yıldır Amerika Birleşik Devletlerinde bulunan ve 10 yıldır Hac ve Umre hizmeti veren Sinan Gegre bu yılda Hac mevsiminde Amerikalı Müslümanlara hizmet veriyor. Sinan Gegre Hac hizmetlerini ABDPOST.COM'dan Feride Çetiner'e anlattı.

09 Mart 2018 - 23:18

2018 Hac kayıtlarının başladığını dile getiren Sinan Gegre "Vize dağıtımı müracaat önceliğine göre yapılıyor. Hac hizmetimiz sünnete uygundur. Hiç bir sünneti atlamıyoruz. Mekke ve Medine'de otellerde yemekler açık büfe uygulaması yapılmakta olup Kabe ve Peygamber Mescidine 2 dakikalık yürüme mesafesindedir." dedi.

Tüm vize, uçak bileti, kurban, tarihi yerleri ziyaret, yemek, hastaların hastane nakilleri, hacı bilgilendirme toplantıları tam yapıldığını vurgulayan Sinan hoca, "Arafat ve Mina'da lux çadırlarda American Kampta kalınıp 3 öğün yiyecek verilecek, içecek ve meyve ikramının sınırsız olduğunu" söyledi.

İsteyen hacılar dönüşte memleketlerinde kalabileceğini belirten Sinan Gegre "Arabistan'daki tüm ulaşımların lüx otobüslerle yapılıyor. Geçmiş yıllardaki tecrübelerimiz kaliteli hizmetimiz gelecekteki hizmetlerimize teminat olarak gösteriyoruz. Bugüne kadar herkes bizden memnun kaldı. Mekke ve Medine'de uzak evlerde değil, yakın lüks otellerde konaklama yapılması bizim farkımız." dedi.

Islambul hajj hizmetlerine [email protected] mail adresinden veya 973 464 8987 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Hackerlar ABD Piyasalarını Felç Etti
Hackerlar ABD Piyasalarını Felç Etti
Ohio'da uçak kazası: 2 ölü, 4 yaralı
Ohio'da uçak kazası: 2 ölü, 4 yaralı