ABDPOST.COM Bundle Uygulamasında

ABDPOST.COM Bundle Uygulamasında

17 ülkeden 22 kategoride 12 binin üzerinde haber kaynağını kullanıcılarına sunan kişisel haber uygulaması Bundle, Amerika Birleşik Devletleri'nin en fazla izlenen Türkçe haber siteleri arasında en üst sıralarda bulunan ABDPOST.COM sitesini listesine aldı.

04 Şubat 2019 - 21:02

17 ülkeden 22 kategoride 12 binin üzerinde haber kaynağını kullanıcılarına sunan kişisel haber uygulaması Bundle, 2 milyon indirme sayısına ulaştı.

Kullanıcıların dilediği haber kaynaklarından kişisel haber akışları oluşturmasını sağlayan Bundle, 2 milyon mobil cihaza girdi, dünya çapında aylık 1 milyon aktif kullanıcıya ulaştı. Türk geliştirici ekibin elinden çıkan uygulama, Türkçe’nin yanısıra İngilizce, Almanca, Fransızca, ve İspanyolca dillerini de destekliyor. 

Ücretsiz hizmet sunan uygulama, yayınladığı reklamlar ile gelir elde ediyor. Bundle uygulama içerisinde kullanıcı deneyimini etkilemeyen, ancak yüksek etkileşim sağlayan native reklam sunuyor. Html ve video kullanımına olanak tanıyan bu 5 farklı reklam modeli ile Bundle, markaların reklam formatlarıyla müşterilerine doğrudan ulaşmasını sağlıyor.

Görsel ve video hikaye anlatımı için uygun platformlardan biri olan Bundle, E-ticarete özel, Tam ekran video, Galeri formatı, Tek sayfa ve Web sitesi/Mobil uygulama indirmeleri olmak üzere 5 farklı premium native reklam modelini reklam verenlerle buluşturuyor.

Geçtiğimiz günler Amerika Birleşik Devletleri'nde Türkçe özel içerik sunan ABDPOST.COM sitesini listesine alan ve haberleri kullanıcılarıyla paylaşan Bundle uygulamasını Apple Store ve Google Store'dan rahatlıkla indirebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Trump'ın Gündemi Türkiye...
Trump'ın Gündemi Türkiye...
Erdoğan: 30-35 Kilometre İçeri Gireceğiz
Erdoğan: 30-35 Kilometre İçeri Gireceğiz