• Reklam

Acun Ilıcalı ile Survivor Emin arasında güldüren d

ABONE OLTV8'de ekranlara gelen 'Survivor 2021'in 12 Ocak Salı akşamı yayınlanan bölüm

Reklam
Acun Ilıcalı ile Survivor Emin arasında güldüren d
13 Ocak 2021 - 15:00
Reklam
Reklam

ABONE OL

TV8'de ekranlara gelen 'Survivor 2021'in 12 Ocak Salı akşamı yayınlanan bölümünde; Acun Ilıcalı, ödül oyunu öncesi yarışmacılarla sohbet etti. İşte Ilıcalı ile Survivor Emin arasındaki eğlenceli diyalog...


Gönüllüler takımında mücadele eden 26 yaşındaki yarışmacı, "Aleyna ve Sancakay sağ olsunlar inanılmaz pilav yaptılar. Ben annemden bile böyle pilav yememiştim, o kadar güzeldi" diyerek, iki arkadaşına övgüler yağdırdı.


Survivor'ın yapımcısı ve sunucusu, "İnsan açken ne yerse lezzetli gelir ya. Kadriye Hanım yanlış anlamayın, burada ne bulsalar yiyorlar. Aşırı açken her şey güzel gelir ya onun gibi bir şey olmuştur" dedi.


Survivor 2021'de ilk elenen isim Sena Özdemir oldu. Survivor Sena, "Öncelikle bana oy atan, destek olan herkese teşekkür ederim. Daha sonra sizlere ve ekibinize çok teşekkür ederim. Buraya kadarmış. Demek bundan sonrası benim için hayırlı değilmiş. Üzüldüm ama asla isyan etmem" açıklamasını yaptı.


SURVIVOR SENA KİMDİR?

2001 yılında İzmir'de doğan Sena Özdemir, 19 yaşında. Survivor Sena Özdemir’in babası Balıkesirli, annesi ise Bulgaristan göçmeni. 10 yaşından beri atletizmle uğraşan Sena Özdemir, Atatürk Spor Lisesinde okudu.Source : milliyet.com

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

https://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com