• Reklam

Acun Ilıcalı'dan Şeyma Subaşı cevabı! Evlendiği iç

ABONE OLAcun Ilıcalı, Eylül 2017'de Fransa'nın Marsilya kentinde evlendiği Şeyma Subaşı i

Reklam
Reklam
Acun Ilıcalı'dan Şeyma Subaşı cevabı! Evlendiği iç
16 Eylül 2020 - 06:41
Reklam

ABONE OL

Acun Ilıcalı, Eylül 2017'de Fransa'nın Marsilya kentinde evlendiği Şeyma Subaşı ile Kasım 2018'de tel celsede boşanmıştı. Biten evliliği hakkındaki soruyu cevaplayan ünlü televizyoncu, 'Survivor' ve 'O Ses'in yanı sıra yeni projeleri hakkında da konuştu.


'O SES TÜRKİYE' JÜRİSİ

"Seda Sayan'ın yerine Ebru Gündeş olacak. Öbür ekip olduğu gibi devam edecek.Master Chef'te jüri seçiminde etkim olduğunu düşünüyorum. Onun dışında Soner şefi görür görmez etkilendim. Dünya mutfağına hakim olması beni çok tatmin etti. Danilo da geçen senenin sürprizi oldu bize. Hayranım üçüne de. Benim için şeflerin en önemli özelliği bize verdiği katkı. Olayı yaşaması ve sahiplenmesi. Şu anda ulaştıkları rakamlar televizyon tarihinin gördüğü rakamlar değil."


TV8 SATILACAK MI?

"Doğru bir yatırım görürsek 'tamamını satalım gidelim' değil ama eğer benim hayallerimin devamı olacaksa olabilir. Şu anda Kuzey Avrupa'dan baskı altındayım. Masraflı bir kanal değiliz. Televizyon sahibi olmayı yeni öğrendik. Yapımcılığı geliştirdik, çok iyi bir noktaya geldik. Benim hayallerim başarılı bir televizyon sahibi olmaktı daha farklı hayallerim de var."


ŞEYMA SUBAŞI İLE EVLENDİĞİ İÇİN PİŞMAN MI?

"Hiç değilim. Öyle bir konu yok. Bir şey çözümsüzlüğe gittiği zaman başka bir evreye geçmek zorunda kalıyorum. İnsanların bunu başaramadığını gördükçe üzülüyorum. İki insan arasındaki duygusal bir şeylerin bitmesi yüksek gerilimli şeylerin yaşanmasına sebep değil. Ben anneliğine laf ettirmem. Melisa'nın üzerine titriyor. Şeyma ile 10 yıllık beraberliğim var. Bir şeyler yapmaya çalışıyordum ama beceremedim diyelim. Benim de onun da mutlu bir hayatı var şu anda. Özel hayatta çok göz önünde olduğum için göze de batıyorum. Bu benim için çok büyük bir dezavantaj."


"CEMAL CAN SMS'TE HEP ÖNDEYDİ"

İzleyicilerden gelen "Cemal Can'ı kazanması içine sindi mi?" sorusunu yanıtlayan Acun Ilıcalı, "Cemal Can oylamada başından sonuna kadar Barış'tan öndeydi. Cemal Can benim babamın oğlu mu? Akrabam değil, bir şeyim değil. Kimi tutayım, niye tutayım?" dedi.


DİJİTAL PLATFORMUN İÇERİĞİNDE NELER OLACAK?

"Netflix'i takdir ediyorum. Netflix bizim için kardeş bir kurum gibi. Amaç Netflix'i yenmek değil, amaç bu platformda başarılı olmak. Neflix'e rakip olma gibi bir durum söz konusu değil. Alanlarımız aynı değil. Çok iddialı bir platformla geliyoruz. Televizyonculukta hayallerimizi gerçekleştirecek noktada değiliz. Dijital dediğin zaman bambaşka bir dünya. İsmi belli; Ali Taran buldu, bayıldım. Güzel bir platform olacak. İçerik olarak da ciddi zengin olacağını düşünüyorum. Benim hayalini kurduğum bir projem var, bir sürpriz programı. Onu yapacağım. Kendime bir ekip kuruyorum bu program için. Çok iddialı bir model programı yapacağız. Türkiye'nin en iyi modellerini seçeceğiz. Onun dışında belgesellerimiz var. Çok önemli birimlerden çok önemli destek alacağımızı düşünüyorum."Source : milliyet.com

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

https://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com