Ahu Gural Setauket Pita House’ta

Ahu Gural Setauket Pita House'ta

25 yıldır Amerika Birleşik Devletleri'nin New York eyaletine bağlı Long Island kentinde Türk mutfağının lezzetlerini sunan Setauket Pita House Türk Geceleri düzenliyordu. Ünlü Opera sanatçısı Ahu Güral'da 11 Mayıs'ta Setauket Pita House'ta sahne alacak.

03 Mayıs 2018 - 02:43 - Güncelleme: 03 Mayıs 2018 - 22:16

Setauket Pita House, 25 yılı aşkın bir süredir Türk ve Akdeniz mutfağında bir numara olan Long Island, NY'de hizmet vermekte. Otantik Türk ve Akdeniz yemeklerini seçkin müşterilerine sunan Setauket Pita House'ta Türk Geceleri ile Türk müziğinin eşsiz eserlerini canlı dinlemeniz mümkün.

Setauket Pita House'ta 11 Mayıs Cuma akşamı Opera ve Caz şarkılarının usta ismi Ahu Güral sahne alacak.

AHU GÜRAL KİMDİR?

İstanbul Üniversitesi İstanbul Devlet Konservatuvarından mezun olan Ahu Güral, New York Üniversitesi flüt ve opera üzerine yüksek lisans eğitimini sürdürüyor.

Dört yıl üst üste, Uluslararası İstanbul Müzik Festivali'nde çeşitli oda müziği grupları ile sahne alan Ahu, Türkiye'nin 14. Uluslararası İstanbul Caz Festivali'nde caz grubu Septaphone ile sahne aldı.

Ahu Güral, Los Angeles, Chicago, Washington DC, Nevada, Miami, Boston, Dallas, Philadelphia ve Kanada'nın Toronto kentinde sahne aldı. 

Rezervasyon için: 631-675-9051 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Were forecasters wrong or did state fail us? You be the judge with this forecast timeline
Were forecasters wrong or did state fail us? You be the judge with...
California'dan bin kişi Kayıp
California'dan bin kişi Kayıp