Ak Parti’nin ABD SKM Başkanı Ali Yıldız

Ak Parti'nin ABD SKM Başkanı Ali Yıldız

Türkiye 24 Haziran'da seçime gidiyor. Ak Parti Amerika Birleşik Devletleri'nin Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanlığına Ali Yıldız'ı seçti.

05 Mayıs 2018 - 06:05

Daha öncede bu görevi yürütmüş olan Seçim Koordinasyon Başkanı Ali Yıldız yaptığı açıklamada "24 Haziran 2018 yılında Türkiyemizde yapılacak ve Ülkemizin ilk Başkanını da belirleyecek olan tarihi öneme haiz erken genel seçimlere AK Partimizi hazırlamak ve inşallah en hayırlı neticeyi almak amacı ile yeniden AK Parti Amerika Seçim Koordinasyon Merkez Başkanı olarak görevlendirilmiş bulunuyorum. Böylesi önemli ve kıymetli bir göreve şahsımı 3.kez layık gören Başta Cumhurbaşkanımız ve Ak Parti Genel Başkanı Sn. Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere partimizin tüm yetkili karar organlarına teşekkür ediyor ve bu güzide görevi yerine getirirken Cenab-ı Hakk’tan işlermi kolaylaştırmasını ve ayaklarımı sırat-ı müstakim üzere sabit kılmasını niyaz ediyorum." dedi.

Seçim çalışmalarına başlayan Ak Parti, Amerika Birleşik Devletleri'nde uzun yıllardır yaşayan ve aynı zamanda Türk vatandaşı olan seçmenlerle görüşerek Ak Parti çalışmalarını anlatacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Were forecasters wrong or did state fail us? You be the judge with this forecast timeline
Were forecasters wrong or did state fail us? You be the judge with...
Gelin adayı Hanife'nin yeni mesleği şaşırttı
Gelin adayı Hanife'nin yeni mesleği şaşırttı