Alexandra Vino'nun Dansı Tepki Çekti

Amerika Birleşik Devletleri'nin sanat merkezi Hollywood'daki taciz skandalının bir numaralı ismi olan dönemin ünlü prodüktörü Harvey Weinstein, bir gece kulübünde etrafı kadınlarla çevrili bir şekilde görüntülendi. Yapımcının kötü şöhretine aldırmayan oyuncu Alexandra Vino ise büyük tepki çekti.

Alexandra Vino'nun Dansı Tepki Çekti
10 Kasım 2019 - 18:57

Dünyanın en önemli yapımcılarından biri olan Harvey Weinstein'in taciz ettiği kadınların konuşması ile yıllardır süren skandal ortaya çıkmış ve bunun sonucunda da #MeToo akımı başlamıştı.

Yapımcılığını üstlendiği filmlerde rol vermek için cinsel ilişki teklif ettiği ortaya çıkan Weinstein'ın davası sürüyor ancak tacizlere rağmen hala ünlü yapımcının yanında duranlar da bulunuyor.

New York Post, Weinstein'i geçtiğimiz gün SoHo'daki Cipriani’s adlı mekanın içerisindeki ‘Socialista’ adlı gece kulübünde görüntüledi. Ancak Weinstein'in çevresinde kadınların bulunması dikkatlerden kaçmadı.

Weinstein'in yanındaki isimlerden birisi de How to Make It in America, Agent Varter gibi dizilerde yer alan 30 yaşındaki oyuncu Alexandra Vino'ydu.

Oyuncu, meraklı ve şaşkın bakışlara aldırmadan Weinstein'ın hemen önünde dans etti, şarkı söyledi ve iddialara göre Weinstein'ın kucağına dahi oturdu. Bu görüntüler büyük tepki çekti.


YORUMLAR

  • 0 Yorum