• Reklam
  • Reklam
  • Reklam

Amerika'da Hayat Kurtaracak 5 Uygulama

Amerika Birleşik Devletleri'nde yaşıyorsanız, mutlaka cep telefonunuz da olması gereken uygulamalardan bazılarını Kübra Yaşun sizin için derledi.

Reklam
Reklam
Amerika'da Hayat Kurtaracak 5 Uygulama
10 Kasım 2019 - 00:11 - Güncelleme: 10 Kasım 2019 - 18:51
Reklam

GOOGLE TRİPS

Benim severek kullandığım ve google tarafından geliştirilen bu mobil uygulaması ile gezi planınızı oluşturabilirsiniz. Müzeler, restoranlar vb. yerler hakkında bilgi alabilirsiniz. Gezeceğiniz şehri keşfetmenizde oldukça yardımcı olabilecek bir uygulamadır. Plan işini ona bırakın!

2. 17TRACK

Sık sık yurtdışından alışveriş yapıyorsanız kullanmanızı tavsiye ederim. Ücretsiz bir uygulamadır. 

Paketleriniz ve mektuplarınız dünyanın neresinde olursa olsun 17Track ile rahatlıkla takip edebiliriniz.

3. MOOVİT

Moovit uygulaması ile yolculuğunuzu daha kolay hale getirebilirsiniz. Rota belirlemenize yardımcı olan bu uygulama tren, metrobüs, otobüs, metro seferleri hakkında da bilgi vermektedir. Gitmek istediğiniz yerin mesafesini ölçüp size farklı rotalardan güzergahlar sunmaktadır. En az trafiğe sahip yerleri bu uygulama sayesinde bulabilirsiniz.

4. MEETUP

Sosyal çevrenizi genişletmenizi sağlayacak olan mobil uygulamasıdır. Çevrenizde organize edilen grup buluşmalarına katılıp yeni hobiler edinebilirsiniz. Bu uygulama sayesinde etrafınızda olup bitenlere göz atabilirsiniz. Spor, dil öğrenme, teknoloji gibi çeşitli kategorilerden oluşmaktadır. Meetup ile tanışmak için geç kalmış olabilir misiniz?

5. ZİLLOW

Zillow sayesinde Amerika’da istediğiniz evi bulabilirsiniz. Satılık, kiralık, satılma olasılığı olan evleri bir arada görebileceğiniz bir uygulamadır. Yaşadığınız çevredeki evler hakkında da detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Kübra Yaşun'a https://gowithkubra.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

https://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com