Amerika’da Manyaklıkta Sınır Yok

Amerika'da Manyaklıkta Sınır Yok

Amerika Birleşik Devletleri'nin Florida eyaletine bağlı Miami kentinde otoyolda hızla giden otomobilin motor kaputundaki genç yürekleri ağıza getirdi. Gencin tehlikeli yolculuğuna aldırmayan araç sürücüsüne otoyoldaki sürücüler tepkisini korna çalarak gösterdi.

09 Temmuz 2018 - 21:26

Güney I-95 Ekspres Lanes üzerinde bir siyah Mercedes Benz hızla giderken kaydedildi bu görüntüler. Bir mühendislik öğrencisi olan Daniel Midah cep telefona çektiği görüntülerde aniden sol şeritte aracın motor kaputunda bir kişinin tutunduğunu aracın ise hızla hareket ettiği görülüyor. Midah, “Adam kaputun üzerinde ve siyah arabayı süren kadının bir elinde telefonda diğer eli direksiyondaydı.  Sanıyorum motor kaputunun üzerindeki adayla konuşuyordu. Korkunç ve aynı zamanda çılgın ve eğlenceliydi. Daha önce hiç böyle bir şey görmedim. ” dedi.

Midah 911'i aradığını ve onlara araba tanımını ve plakasını verdiğini belirterek “Hayatlarını tehlikeye atıyorlardı, aynı zamanda diğer sürücülerinde dikkatini dağıtarak trafiği tehlikeye düşürüyorlar. Eğer düşmüş olsaydı, belki bana çarpacaktı," şeklinde konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Turkey Says Khashoggi Killers May Have Taken Body Parts Out of Country
Turkey Says Khashoggi Killers May Have Taken Body Parts Out of...
NY Times'da Kaşıkçı Cinayetinin Detayları
NY Times'da Kaşıkçı Cinayetinin Detayları