• Reklam
  • Reklam
  • Reklam

Amerika Melania'nin Fotoğraflarını Tartışıyor

Başkanlık yarışı sırasında New York Post, Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump'ın eşi Melania Trump'ın çıplak fotoğrafını manşetlerine taşımıştı. First Lady hakkında çıkan kitapta sansasyon yaratan çıplak fotoğrafları Trump'ın sızdırdığı iddiası da yer aldı.

Reklam
Reklam
Amerika Melania'nin Fotoğraflarını Tartışıyor
04 Aralık 2019 - 12:09
Reklam

First Lady Melania Trump'ın hayatının gayriresmi olarak anlatıldığı kitap 'Free, Melania'da, Beyaz Saray'daki yaşamına dair ilginç iddialar ortaya atılırken, 2016'da yaşanan çıplak fotoğraf krizi hakkında da detaylar ortaya çıktı.


Free, Melania (Özgür Melania) isimli kitapta Melania'nın yakın arkadaşları, "O fotoğrafları kimin sızdırdığını bilmiyor. Kesinlikle eşinin yapmış olduğunu reddediyor" yorumunu yaptı.


ABD'de 2016 yılında yapılan seçimlerden birkaç ay önce New York Post gazetesi, Melania Trump'ın 1996 yılında çekilen çıplak fotoğraflarını manşetlerine taşımış, 30 Temmuz 2016'da basılan gazetenin yayınlandığı dönemde Trump'ın seçim sürecinde zor günler geçirdiği ve bu fotoğrafları sızdırarak oylarını artırmaya çalıştığı iddia edilmişti.


CNN'in Beyaz Saray muhabiri olarak görev yapan ve daha sonra bu kitabı kaleme alan Kate Bennett'in kitabında o dönemde Trump ailesine yakın olan arkadaşları Melania Trump'ın yaşadıklarını aktardığı ifade edilen kitapta, "Melania, Donald Trump'ın uzun süre danışmanlığını yapan Roger Stone'un bu fotoğrafları sızdırdığından şüpheleniyor" iddiası yer aldı.


O dönemde Donald Trump'ın seçim kampanyasında resmi olarak rol almayan Stone, Trump ile yakın bir ilişkiye sahipti. Fotoğrafların 1996'da New York'ta çekildiği sırada Melania yoğun bir kariyere sahipti. Melania Trump, Paris, Milano ve New York arasında mekik dokurken birçok fotoğraf çekimine ve defileye katılıyordu.


Kitapta Trump'ın kasten eşinin çıplak fotoğraflarını paylaştığına dair iddiaların kulislerde dolandığını fakat Melania Trump'ın bu iddialara inanmak istemediği belirtildi. Kitapta, "Melania, fotoğrafların sızdırılmasının arkasında eşinin olduğuna inanmayı halen reddediyor" ifadesi yer aldı.


Kitaptaki iddiaların ABD basınında yer almasının ardından Beyaz Saray ve Roger Stone iddiaları yalanladı.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

https://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com