Amerikalıları Zayıflatan Türk: Yusuf Ural

Amerikalıları Zayıflatan Türk: Yusuf Ural

Amerika Birleşik Devletleri’nde Obezite ortak sorun. Bunun için bir çok yöntem deneyen Amerikalıları en etkili zayıflatan bir Türk. Yusuf Ural New York ve New Jersey’de Sosyal Medyadan hizmet veriyor. Online olarak insanları zayıflattığını dile getiren Yusuf Ural “Yaşam koçluğu yapıyorum. Yemek ve egzersiz programları göndererek Whatsapp üzerinden sürekli takiplerini yapıyorum.” dedi.

19 Ocak 2018 - 06:20

İLK HAFTA ÜCRETSİZ

New Jersey ve New York’ta bu yöntemle bir çok kişiyi zayıflattığını aktaran Ural “İlk hafta ücretsiz bir eğitim veriyorum. Herkesle çalışmıyorum. Bazen insanlar diyete ve spor yapmalarına rağmen zayıflayamıyor. O zaman benim programa devam etmiyoruz. O nedenle programımız ilk hafta ücretsiz.” şeklinde konuştu.

NEDEN ZAYIFLAYAMIYORLAR?

Kadınların doğum öncesi veya sonrası bozulan östrojen hormonları ve troid sorunları nedeniyle zayıflayamadığını belirten Yusuf Ural “Erkeklerde böbrek üstü hormonlar gibi sorunlar nedeniyle bizim program ile zayıflayamıyor. Bu nedenle ilk hafta test süreci oluyor. Test alıp vücut cevap verirse çalışmaya başlıyorum.” diyerek  programının güvenirliliğini anlattı.

KİLO HASTALIKLARIN HABERCİSİ

Kilonun bir çok hastalığa davetiye çıkardığını vurgulayan Ural “Karaciğer enzim değerleri kilodan dolayı oluşan bel hastalıkları, tansiyon, şeker gibi hastalıkları tetikliyor. Benim yöntemimle bu hastalıkları da kontrol altına alıyorum. Benimle çalışmaya başlayanların her yemeğini takip ediyorum. Sabah kahvaltıdan yatana kadar iletişim halindeyiz. Yemek listelerini yapıp fotoğraflarla kontrol ediyorum. Bazen hazırlıksız olarak restauranta gitse bile orada ne yemesi gerektiğini yine online olarak uyarıyorum. Bazen yemeklerin içeriğini bile soruyorum. Böylece her anını takip etmiş oluyorum.” dedi.

Aslen İstanbullu olan Beden Eğitimi mezunu Yusuf Ural 7 yıldır Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşıyor. Amerika’da ki diyetisyenlerin çoğu Türk yemek kültürünü bilmediği için Türklere verimli olamadığını belirten Ural “Amerika’da ki Türklerin çoğu kilo problemi ile karşı karşıya. Yaş geçtikçe sağlık problemleri başlıyor. Diyetisyene giden çok ama verimli bir zayıflama olmayınca daha fazla kilo alanlar oluyor. Benim programın ücreti işe yaramaz Amerikalı Diyetisyenlerden çok daha uygun. Bana +1817 210 7726 numaralı telefondan ulaşabilir.” diye konuştu. 


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Erdoğan ve Trump Japonya'da Görüşecek
Erdoğan ve Trump Japonya'da Görüşecek
ABD konsolosluğundan İmamoğlu'na Tebrik
ABD konsolosluğundan İmamoğlu'na Tebrik