• Reklam

Arizona'da ki Kazadan sonra Hayatı Değişti

Amerika Birleşik Devletleri'nin New Jersey eyaletinde yaşayan Ahmet Faik Bak, Boğaziçi Üniversitesi Fizik mezunu, Çeşitli projelerin Ar-ge çalışmalarında yer almış bir girişimci. Onu asıl özel kılan ise, bioenerjiye duyduğu ilgi. Ahmet Faik Bak'ın anlattıkları hayli ilginç.

Reklam
Reklam
Arizona'da ki Kazadan sonra Hayatı Değişti
30 Ağustos 2020 - 21:39
Reklam

Esinay Özyurtdaş'ın haberi
 
 
Amerika’da Yaptığı Kaza
 
Bak, Arizona’da ablasına ziyareti esnasında bir trafik kazası geçiriyor. Otoyolda nedeni hala bilinmeyen bir kaza yapıyor ve tam 3 ay komada kalıyor. Eğitim hayatında öğrendiği Almanca’yı daha sonra kullanmamasına rağmen uyandıktan sonra Almanca konuşuyor. Tabii bioenerjiyle bu şekilde tanışmasa da Amerika’da yaşadığı kaza belki de onun hayatında Amerika’da yeni bir sayfa açıyor.
 
Bioenerji Dönüm Noktası Olmuş
 
Kendimce yorumlamam gerekirse bence kendini bulduğu alan Ahmet Bey’in bioenerji olmuş. Çünkü onu dinlerken söylediklerini mantığınızla değerlendirdiğinizde hak veriyorsunuz. Her ne hastalığınız olursa olsun öncelikle doktorlara gidip sonrasında Bioenerji gibi alternatif tıptan yararlanmanızı tavsiye ederek keyifli röportajımızı sunuyorum sizlere
 
Bioenerji Öğrenilecek Bir Şey Değil Geliştirilebilecek Bir Şey
 
İstanbulda bir üniversitede iki günlük aldığı eğitimle başladığı bu yolculuk oldukça ilgi çekici. Belki kısa bir süre ama eğitimdeki 3 kişiden biri olarak bu alana epey merak sarıp meslek haline dönüştürmüş. Hatta sözünü tescillercesine Bioenerji üzerine Türkiye’de kitapların olmadığını Amerika’ya geldikten sonra 50’ye yakın kitap okuyarak bu alanda gelişimine katkı sağladığını söylüyor. 
 
Hastalıklara Bakış Açımızı mı Değiştirmeliyiz?
 
Ahmet Bey, bioenerjiden sonra Türkçe terimlere ilgisinin arttığını dile getiriyor. Ellerinde hastalık olanlar yanlış hedeflerin peşinden gidiyorlar derken ekliyor her şeyi avuçlarken bir şeyleri kavrayıp bir şeyleri bırakıyorlar! Vücut aslında anlatıyor yanlış işler yapıp olmayacak işten medet umuyorsun.
 
“Hastalıkları Farklı Okumak Gerek”
 
Miyop olanlar uzağı göremez bilindiği üzere vücut burada uzaktaki şeylere daha dikkatli bakman gerektiğini söylüyor aslında sana. Mesela işitme kaybı olan bir hastası varmış ve ailenin dert babasıymış anlattığına göre. Birileri gelip sürekli dert anlatırmış o da dinlermiş. Peki duymak istemediği şeyleri duyduğu için işitme kaybı yaşıyor olabilir mi?
 
“Bioenerji Tüm Hastalıkların Tedavisinde Çözüm”
 
Boston’da ellerini sürekli yıkamaktan egzama olan genç bir hasta vardı. Sekiz seansta tedavisi bitti. Hastalık ne kadar eskiyse o kadar hızlı tedavi sonuç veriyor. Cilt rahatsızlığı aslında dış görünüşteki rahatsızlık ve takıntılarla alakalı. Dış görünüşe çok odaklandığımız yerde cilt hastalıklarımız oluşur. Saç dökülmesinde ise, saçlar kendilerini aşağı atıyor bak benim altımda da bir şey yok. Her şeyin altında bir şey arama bu kadar şüphe etme diyorlar :) Peki vücudun sağ tarafının maskülen sol tarafının feminen olduğunu biliyor muydunuz? Vücudun sağ tarafında oluşan hastalıklar babadan sol tarafında oluşan hastalıklar ise, anneden gelen hastalıklarımızı oluştururmuş.
 
 
 
 

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

https://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com