• Reklam

Arka Sokaklar 14. sezon bugün başlıyor! Yeni sezonda neler olacak?

Kanal D’nin fenomen dizisi Arka Sokaklar 14. sezonu ile bu akşam kaldığı yerden takipçileriyle buluşacak. Mesut Komiser ve ekibin diğer üyelerinin son durumunun merak konusu olduğu dizide sıra dışı gelişmeler meydana gelecek. Peki, Arka Sokaklar yeni sezonda hangi olaylar yaşanacak?

Reklam
Arka Sokaklar 14. sezon bugün başlıyor! Yeni sezonda neler olacak?
06 Eylül 2019 - 16:44
Reklam
Reklam

Arka Sokaklar fragman videosu yeni sezon öncesi heyecanı üst seviyeye çıkardı. Sezon finalinde ekibi yıkan ölüm haberi herkesi ekrana kilitlemişti. Arka Sokaklar 14. sezonda ise kadroya yeni isimler katılacak. İşte yeni sezonun ilk bölümünün ikinci fragmanı…

ARKA SOKAKLAR YENİ SEZON FRAGMANI

 

ARKA SOKAKLAR 14. SEZON ÖZETİ

 

 

Mesut'a ne oldu? Resmi neden panodan kaldırıldı? Yüzyıllara meydan okuyan, büyülü, kocaman bir şehir; İstanbul. Ve bu şehrin her sokağını, herkes için daha güzel, daha ‘yaşanır’ bir yer yapmak uğruna her türlü kötülüğe ve sıkıntıya meydan okuyan yürekli polislerimiz…

 

İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube’de görev yapan ‘sivil’ bir ekip, minibüsleriyle bu metropolün sokaklarını arşınlamakta ve karşılarına çıkan her türlü kanunsuzlukla savaşmaktadırlar. Polislerimiz, görevleri sırasında, değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşmaktadır. Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere; meslek yıllarının tecrübesi ve ‘babalığıyla’ yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Rıza Baba olur. Rıza Baba; ekibe, hem mesleğe hem de hayata dair pek çok şeyi öğretecek, unutulanları hatırlatacaktır.

 

Kısacası, polislerimizin ve ailelerinin hayatları ile İstanbul sokaklarının serüveni iç içe geçecek, kahramanlarımız; sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta her zaman birbirlerinin yanında olacaklar. İçlerinden biri tökezlediğinde hep birlikte ona destek olup ayağa kaldıracaklar.

 

 

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

https://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com