Arka Sokaklar 478. bölüm fragmanı: Hüsnü, Metin’i...

Arka Sokaklar 478. bölüm fragmanı: Hüsnü, Metin'i kurtarabilecek mi?

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı Metin'in tutuklanacağının kesinleşmesinin ardından Hüsnü'nün durum hakkında ailesine bilgilendirme yapacağını gösterdi. Tekin’in başına gelenler sonrasında diğer oğlunun da tutuklanması Hüsnü Çoban’ı oldukça üzerken Metin’in durumu diğer çocuklara da duyurulacak. Peki, 27 Nisan akşamı ekranda olacak Arka Sokaklar 478. bölümde Metin hangi suçlamalarla karşı karşıya kalacak?

01 Mayıs 2018 - 20:37

Arka Sokaklar fragman videosu kardeşi için kendi hayatını tehlikeye atan Metin'in ceza alacağını gösterdi.  Silahın ateş alması nedeniyle kendisini riske atan Metin elleri kelepçeli bir şekilde yakınlarını görünce duygusal anlar yaşayacak. İşte Mesut Komiser’in vurulduğu Arka Sokaklar dizisinde 478. bölümde yaşanacak tüm gelişmeler…

ARKA SOKAKLAR FRAGMAN VİDEOSU

 

ARKA SOKAKLAR 478. BÖLÜM ÖZETİ

Barbaros vurulmuştur. Savcı Arzu’nun talimatıyla Metin tutuklanır ve nezarete atılır. Hüsnü, Metin’in tutuklandığı haberini evdekilerle paylaşır. Evdekiler Metin’in suçsuz yere içerde olmasından dolayı çok üzgündür. Ziya, bir otelin konferans salonunda konuşma yapmaktadır. Konuşma sonrasında Mecnun, Ziya’yı tebrik eder ve otelden ayrılırlar. Ziya’nın arabasına kimyasal bir madde sıkılmıştır. Arabanın içindeki kimyasal madde etkisiyle Ziya bayılır. Ekibimiz olay yerine gelir. Hande ve Volkan da kimyasal maddenin etkisinde kalır ve kendilerinden geçerler. Hande ve Volkan’ın bu madde yüzünden hayati tehlikesi vardır. Ali ve Pınar, Ali’nin eski arkadaşı Musa’yı görürler. Bir yerde oturur ve eski günlerden konuşurlar. Birkaç gün sonra Ali, Musa’yı suça karışmış şekilde bulur. Bu durum Ali’nin huzurunu kaçıracaktır.

ARKA SOKAKLAR SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Tekin, sevgilisi Şenay'ın verdiği partide tanıştığı kızın ölü bulunması ile savcılık tarafından gözaltına alınır. Kız ile son görüşen Tekin, baş şüpheli olarak ifade verir. Tekin'in açıklamalarına inanmayan Savcı Arzu, tutuklama talebi ile mahkemeye çıkması için harekete geçer. Hüsnü ve ekibimiz, Tekin'i bu durumdan kurtarabilmek için tüm delilleri inceler. Savcılık Tekin'e olay yerinde tatbikat yaptırırken Zeliş ve Metin bir dükkanın güvenlik kamerasını fark ederler. Metin, kendi başına hareket eder ve kıza ilaç veren kişinin adamı tarafından bayıltılır. Adam görüntülerin olduğu bilgisayarı alarak oradan uzaklaşır. Olay yerine gelen Hüsnü oğlu Metin'i görünce telaşa kapılır. Metin'in durumu iyidir; fakat, Tekin'i aklayacak görüntülerin olduğu bilgisayar çalınmıştır. Dükkan sahibinin gelmesi ile aradıkları mucize gerçekleşir.

60 saniyede günün özeti (adblocker) yazılımınızı kapatıp sayfayı yenileyin.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Trump, bu kez Finlandiyalıları Şaşırttı
Trump, bu kez Finlandiyalıları Şaşırttı
Relentless California wildfires leave 82 dead, almost 700 unaccounted for
Relentless California wildfires leave 82 dead, almost 700 unaccounted...