Arka Sokaklar sezon finali ile bu akşam Kanal D’de!

Arka Sokaklar sezon finali ile bu akşam Kanal D'de!

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı Kanal D'nin rekortmen dizisinin bu hafta sezonun son bölümünü ekrana taşıyacağını gösterdi. Hüsnü’nün giderek ilerleyen hastalığı nedeniyle tedavisine başlaması riskli bir ameliyat gerçekleştirmesine neden olacak. Peki, ekibin Arka Sokaklar sezon finalinde katıldığı şehit cenazesi kime ait?

22 Haziran 2018 - 21:33

Arka Sokaklar fragman videosu sezonun son bölümünde dizinin takipçilerini heyecanlandıran gelişmelerin yaşanacağını gösterdi. Hüsnü’nün tedavisinin ve yaşanan çatışmaların damga vurduğu dizide beklenmedik gelişmeler yaşanmaya devam edecek. İşte Arka Sokaklar’ın 22 Haziran Cuma günü yayınlanacak bölümünde yaşanacak tüm gelişmeler…

ARKA SOKAKLAR FRAGMAN VİDEOSU

 

ARKA SOKAKLAR SEZON FİNALİ ÖZETİ

Kazım, Seyit’in konağındadır. Halil ise Kazım’ın varlığından rahatsızdır, ona güvenmemektedir. Kazım’dan güvenilirliğini kanıtlaması için bir mülteciyi öldürmelerini ister. Kazım bu durumdan nasıl kurtulacaktır? Şanlı, dışardaki bir adama şifreli olarak Ebru ve Can’ın öldürülmesi emrini verir. Can ve Ebru koruma evindedir. Can’ın ufacık bir hatası sonrası adamlar koruma evinin yerini bulur. Ebru ve Can’ın hayatı tehlikededir.

Hakan, Aylin’in Taner’le olmasından rahatsız olmuş ve inat olsun diye Arzu’yla yakınlaşmıştır. Aylin’in, Taner’e vereceği yanıt, Hakan’ın hiç beklemediği biçimdedir. Hüsnü için ameliyat günü gelip çatar. Rıza Baba artık durumu tüm ekibe söyler. Hüsnü’nün morale ihtiyacı vardır. Hüsnü konvoy halinde evden alınıp hastaneye götürülür. Bu sırada Metin’de Asiye’yi hastaneye kaldırır, Asiye’nin doğuma girmesi gerekmektedir. Hüsnü’ye moral vermek Mesut’a düşer. Bir yanda Hüsnü’nün bir yanda da Asiye’nin ameliyatı devam etmektedir.

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AYŞE BİRSEL’LE HAYATINIZI BİR MİMAR GÖZÜYLE DİZAYN EDİN
AYŞE BİRSEL’LE HAYATINIZI BİR MİMAR GÖZÜYLE DİZAYN EDİN
New York ve New Jersey'de Kar Fırtınası
New York ve New Jersey'de Kar Fırtınası