• Reklam
  • Reklam
  • Reklam

Arka Sokaklar son bölüm izle: Mesut yoğun bakımda!

Kanal D’nin yıllara meydan okuyan efsane dizisi Arka Sokaklar sezon arası sonrası ilk bölümle izleyicilerine merhaba dedi. Sezonun ilk bölümü olan 522. bölümde Mesut’un yoğun bakıma kaldırılması izleyicilere hüzün dolu anlar yaşattı. Peki, Arka Sokaklar son bölümde neler yaşandı? İşte, Arka...

Reklam
Reklam
Arka Sokaklar son bölüm izle: Mesut yoğun bakımda!
14 Eylül 2019 - 11:34
Reklam

Arka Sokaklar geçtiğimiz akşam 522. bölümle ekrana geldi. Sezon finali sonrası uzun bir aranın ardından izleyicilere merhaba diyen Arka Sokaklar’ın son bölümü izleyiciler tarafından merakla araştırılıyor. Özellikle “Arka Sokaklar son bölüm izle” linki en çok araştırılanlar arasında yer alıyor. İşte, Mesut’un yoğun bakıma kaldırıldığı Arka Sokaklar 522. bölüm linki…

13 Eylül 2019 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 522. Bölümde ekip Mesut'un intikamını almak için Salih'in peşine düşer.

 

Mesut yoğun bakıma alınır. Ekip Mesut’un eskisi gibi yürüyemeyeceğini öğrenmiştir. Mesut’ta kendine geldiği zaman bacağındaki hissizliği fark eder ve büyük bir yıkım yaşar. Selin de perişan haldedir.

 

Salih’in eski eşi Seray uyuşturucu almak için torbacıya gittiği sırada yakalanır ve sorguya alınır. Torbacı Adem, Salih’le ilgili bilgi verir. Ekip Mesut’u bu duruma sokan adamı bulmak ve cezasını vermek için her şeyi yapmaya hazırdır. Hüsnü faytoncu kılığında, Büyükada’da Salih’in peşine düşer. Metin Asiye’yle beraber Almanya’ya yerleşmeye karar verir. Çoban ailesi çok üzülür bu duruma.

 

 

Mesut’un mesleğine devam etmesi artık çok zordur. Rıza Baba, Mesut’u çalışıp kendini işe yarar hissetmesi, toparlanmasına yardımcı olması amacıyla bir çay bahçesine götürür. Buranın işletmesini Mesut yapacaktır. Mekanın adı da “Gazinin Yeri” konur. Mesut yeni mesleğiyle hayata tutunmaya çalışır. Ancak Selin’i kendinden uzak tutmak ister. Selin ise bu duruma çok kırılmaktadır.

 

 

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

https://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com