Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı: Pınar’ın intikamı...

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı: Pınar'ın intikamı alınacak mı?

Kanal D'nin sevilen dizisi Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı ile Rıza Baba'nın kızının intikamını almak için harekete geçeceğini gösterdi. Asım'ın ve Kör Veli'nin neden olduğu sorunların ortadan kaldırılması için mücadele veren ekip zorlu dakikalar yaşayacak. Peki, burnundan kan gelmeye devam eden Hüsnü Çoban'ın hastalığı Arka Sokaklar'ın yeni bölümünde neleri değiştirecek?

11 Mayıs 2018 - 15:07

Arka Sokaklar fragman videosu ile tedavi görme kararı alan Hüsnü'nün soluğu doktorda alacağını gösterdi. Burnundan gelen kanların sebebini araştırmaya çalışan Hüsnü zor günler geçirecek. İşte yeni hafta Arka Sokaklar dizisinde yaşanacaklar ve Rıza Baba'nın intikam isteği...

ARKA SOKAKLAR FRAGMAN VİDEOSU

Rıza Baba, kızı Pınar'ı rehin alıp, arabadan aşağıya atan Kör Veli'nin peşine düşüyor! Hüsnü'nün ağzından gelen kan hastalık şüphesini arttırıyor! Selin, Umut Bebeğin babası Asım yüzünden sıkıntı çekiyor! Ali, fotoğraflarının olduğu bir odada uyanıyor!


SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

Kör Veli, eski arkadaşı Ali ile olan husumetinden dolayı Pınar ve kızını rehin almıştı. Şantajının gerçekleştiğini düşündükten sonra sıra Pınar'ın serbest bırakılmasına gelir. Fakat Veli, acımasızca Pınar'ı arabadan aşağıya atar. Oradan hızlıca uzaklaşarak ortalıktan kaybolur. Rıza Baba ise, evine girip kızını ve torununu rehin alan Veli'ye karşı büyük bir öfke duyar. Onu bulup adaletin yerine gelmesi için bireysel hareket eder. Girebileceği her delikte onu arar. Sonunda onu Veli'ye ulaştıracak olan eski bir tanıdığına gider. Bu kişi eski kabadayılardan Nevzat'tır. Kör Veli'ye ulaşabilmek için her şeyi yapmaya razıdır. Rıza Baba, Kör Veli'yi bulabilecek mi? Bulduğunda cezasını kendisi mi verecek; yoksa, adalete mi teslim edecek? Nevzat ile nasıl bir anlaşma yapacak? Arabadan atılan Pınar'ın sağlık durumu nasıl?

HÜSNÜ'NÜN HASTALIĞI NE?

Geçen bölümde Hüsnü, yorgunluktan şikayet etmekteydi. Vücudunun kırıklığı onu yıpratıyordu. Bunun nedenini bahar geçişine bağlayan Hüsnü, SPA merkezinde yorgunluğunu atmaya çalışır; fakat, yorgunluğu bir nebze olsun düzelmez. Son olarak da banyoda burnundan kan gelir. Çocuklarına hissettirmediği bu durum endişelenmesine neden olur. 480. Bölüm fragmanında da gördüğümüz kadarı ile gömleğine buluşan kan ciddi boyuttadır. Bir an önce doktora görünüp önemsenecek bir hastalık olup olmadığının teşhisi yapılmalıdır. Hüsnü'nün hastalığı ciddi mi? Ölümcül bir hastalık mı? Bu durumu çocuklarına anlatacak mı?

VELAYET SELİN'İN!

Selin, mahkeme sonucunda Umut Bebeğin velayetini alır. Mesut ile birlikte büyük bir aile moduna girer. Fakat, Asım'ı hesap etmemiştir. Asım, hapse girmeden önce Umut'u kaçırarak ciddiyetini ortaya koymuştu. Babası olarak buna hakkının olduğunu düşünür. Mahkeme sonucunda Umut, Selin'e verilse de işin peşini bırakmayacağını söyler. Selin, Asım ile karşı karşıya geldiği hapisanede Umut'u ona bırakmayacağını ve onun için savaşmaktan kaçınmayacağını hissettirir. Asım da, Umut'u almakta kararlıdır. Selin ve Asım neler yaşayacak? Örgüt lideri olan Asım nasıl bir plan yürütecek? Selin, Umut Bebeği kaybedecek mi?

ALİ ŞAŞKINLIK YAŞAYACAK!

480. bölüm fragmanında Ali, kendi resimlerinin olduğu bir odada baygın şekilde yatmaktadır. Uyandığında odayı tanımadığı görülür. Ali, şaşkındır. Duvarda küçüklüğünün de olduğu resimler bulunmaktaydı. Şaşkın şaşkın odayı inceler. Rıza Baba ve Savcı Arzu ise, Ali'nin bu durumundan dolayı merak içindedirler. Savcı Arzu, içine düştüğü durumu uyuşturucuya bağlar. Rıza Baba, Ali'ye uyuşturucu almadığına dair güvenmektedir. Peki, Ali'nin uyandığı yer neresi? Neden odada fotoğrafları var? Ali, tekrar uyuşturucuya mı başladı? Bu olayın ucunda geçmişi ile gili bir sır mı gizli?

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kötü günler geride kaldı
Kötü günler geride kaldı
'Barış Manço bu dünyaya gelmiş sayılı seslerden'
'Barış Manço bu dünyaya gelmiş sayılı seslerden'