• Reklam

Aslında Gigi'nin Adı Nur, Bella'nın Adı Hayriye İmiş!

Dünyaca ünlü topmodeller Gigi Hadid ve Bella Hadid'in milyarder babaları Mohamed Hadid İstanbul'a yaptığı ziyaretinde 5 çocuğunun da Arapça isimlerini açıkladı.

Reklam
Aslında Gigi'nin Adı Nur, Bella'nın Adı Hayriye İmiş!
22 Mart 2021 - 17:55
  • Reklam
Ünlü topmodeller Gigi Hadid ve Bella Hadid'in babaları Mohamed Hadid, Türkiye'ye geldi. Mohamed Hadid, Sultanahmet'te kaldığı otelde bir basın açıklaması düzenledi ve yıllardır Türkiye'ye gelip gittiğini söyleyen Hadid, 7 yaşından 9 yaşına kadar Arapçasını geliştirmek için, Suriye'nin İdlib kentinde yaşadığını aktardı. İskenderun'da da bir süre kaldığını dile getiren Hadid, Türkiye'ye 20. kez geldiğini belirtti.

Hadid, "Türkiye'yi çok seviyorum. Yemeklerine bayılıyorum. O kozmopolit atmosferi yaşamak çok hoşuma gidiyor. Manzara inanılmaz. Dünyanın en güzel ülkelerinden biri. Bir dahaki sefer çocuklarımla geleceğim. Türkiye'nin güzel yerlerini birlikte keşfedeceğiz. Bodrum, gittiğim yerlerden bir tanesiydi. Bundan sonra diğer yerlere de gitmek istiyorum. Alaçatı, Antalya, Kapadokya ve Gaziantep gibi yerlere de gitmek istiyorum. Özelikle Gaziantep'e gitmek istiyorum. Zeugma Müzesi'ni merak ediyorum. Ziyaret edeceğim." dedi.

Salı gününe kadar İstanbul'da olacağını belirten Hadid, "Salı gününden sonra ofise geri dönmem lazım. Los Angeles'a gideceğim. Bir dahaki sefere muhakkak çocuklarımı getireceğim. Sadece çocuklarımı değil, torunlarımı da getireceğim. Çok fazlalar. O yüzden sıra sıra getirmeyi düşünüyorum." açıklamasında bulundu.

Bütün çocuklarının aslında Arapça isimlerinin de olduğunu açıklayan Hadid, "Marielle'nin ismi Zayn, Alan'ın ismi Emel, Gigi'nin ismi Nur, Bella'nın ismi de Hayriye. Çünkü annesinin adı Hayriye biz onu Bella Hadid diye biliyoruz ama diğer adı Hayriye. Gigi oğlunun adını da Khai koydu. Hayriye'nin kısaltılmışı oluyor. Oğlum Anwar Hadid'in adı da Enver. Benim adım Muhammet Enver. Oğlumun adı da Enver Muhammet. 5 çocuğumun Müslüman isimleri var." şeklinde konuştu .
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com