• Reklam
FLAŞ HABER

ATM'yi Otobüse Koymak İsteyince...

Amerika Birleşik Devletleri'nde bir ATM'yi taşıyan adamın otobüse binmek istemesi otobüs şoförüne zor anlat yaşattı. Otobüs şoförü hırsız sandığı adamı önce otobüse almak istemedi. Ama olayın aslı bakın ne çıktı.

Reklam
Reklam
ATM'yi Otobüse Koymak İsteyince...
20 Mart 2019 - 10:44
Reklam

Televizyonlar için komik videolar çeken Darius Kinney bu kez bir ATM'yi otobüse koymak istedi. Herkes ATM soyguncusu olarak anladığı olayın aslı akşam Polis tarafından açıklandı. New Jersey'e bağlı Newark kentinde ATM'yi otobüs durağına doğru sürüklemeye çalışan adamı görenler hemen telefona sarıldı. Yüzü kapalı adam ise otobüse ATM ile binmek isterken, Otobüs şoförü kapıyı kapatarak binemeyeceğini söyledi. Buna rağmen zorla otobüse binen adam otobüste "Para çekebilirsiniz" dedi. Olaydan yaklaşık 4 saat sonra bölge Polis sözcüsü  "Video yerel bir komedyen tarafından sahnelenmiştir. Çöp konteynerından yapılma bir ATM görünümlü kutu film sahnesi için kullanıldı." dedi.

NJ Transit sözcüsü ise "Müşterilerimizin endişelenmemesi için videoya altyazı koymalarını istedik. Ancak, bunu sahneye koyma, yayınlama veya filme almak için biz onay vermedik." şeklinde konuştu. 

Olay sosyal medyada çok izlenenler arasına girdi. Sosyal medyada New Jerseyli takipçiler "Bir aylık geçişi nasıl karşılayacaksınız?"

"Nakit alırsın" "Çalıştır, bilgilendir ve çal" "Tüm PATH treninin fon sağladığı yer", "SEPTA onu yüklemesine yardım ederdi."  “O otobüsü tut ...... kahrolası tek şey büyük faturalar ..... herkes 20 doları bozabilir.” ATM'lerin tüm nj transit otobüslerine kurulması planlandığı gibi işlemektedir." diye yorumlar yaptı.
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

https://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com