Bahar Feyzan’dan Adım Nisan Kitabı

Bahar Feyzan'dan Adım Nisan Kitabı

Bahar Feyzan’ın yeni kitabı ‘Adım Nisan’ Doğan Kitap tarafından yayınlandı. Feyzan kitabında, bir anda sır olan sevgilisinin peşine düşen Nisan’ın iki erkek arasında savrulmasının hikayesini kaleme alıyor.

27 Mayıs 2018 - 17:11

Feyzan kitabında, bir anda sır olan sevgilisinin peşine düşen Nisan’ın iki erkek arasında savrulmasının hikayesini kaleme alıyor.

“… Her kızın hayalidir, diye başlar hikâye... Genç kız, sonunda tam da istediği gibi bir hayata kavuşacaktır. Sanki o çabalamamış, bir mucize olmuştur… Nisan Nesin’in hikâyesi böyle başlamadı, sanki böyle de bitmeyecek. Çünkü kendi kendisini büyüten çocukların hikâyeleri Tanrı’nın sol eliyle yazılır. Bir AVM inşaatından çıkan cesetler...İşadamı Durmuş Adalet’in tuhaf vasiyeti...”

 Bahar Feyzan, 8 Temmuz İstanbul 1980'de İstanbul'da doğdu. Liseyi İngilizce Makine Teknik üzerine okudu. Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümü'nden mezun oldu. New York'ta ekonomi üzerine yüksek lisans yaptı. Muhabirlik ile meslek hayatına başladı ve iş dünyasında önemli ropörtajlara imza attı. İlk olarak CNBC-e'de medyaya adım attı. Daha sonra Habertürk'e geçti ve orada 2 yıl çalıştı. Ardından NTV'ye geri dönerek ekonomi üzerine programlar ve ropörtajlar yaptı. Türkiye onu Brad Pitt ile yaptığı ropörtajla tanıdı. NTV'nin New York temsilciliğini görevini yaptı. 2006 yılında Star TV'de Ana Haber Bülteni'ni sunmaya başlayarak bir yıl çalıştıktan sonra bu kanaldan ayrıldı. Daha sonra Kanal 24'te hem Moderatör Akşamüstü hem de Tatlı Sert programını sundu. 2010 yılında TRT Türk'te Küresel Nabız programını sundu. tv8'de hem 50 Dakika hem de Yaz Günlüğü programını sundu. Medyaya dair çalışmalarını çok yönlü olarak devam ettiren Bahar Feyzan bu mesleğe dair başarısı, birikimi, pozitif enerjisi gibi özelliklerinin yanında ışıltısı ve güzelliği ile de dikkat çekmektedir. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Amerikan Uçağında Irkçılık
Amerikan Uçağında Irkçılık
Amerika'da 100 bin Çocuk Tutuklu Var
Amerika'da 100 bin Çocuk Tutuklu Var