• Reklam
Reklam

Bakan, Online Meclis Toplantısına Çıplak Katıldı

Kanada'da milletvekili William Amos, rakip partilerin diline düştü. Çünkü, Avam Kamarası oturumunda kamerası açık kalınca, vekillerin önündeki çırılçıplak görüntülendi.

Reklam
Bakan, Online Meclis Toplantısına Çıplak Katıldı
15 Nisan 2021 - 17:06
  • Reklam
Korona virüs nedeniyle iş toplantıları gibi siyasetçiler de meclis toplantılarını video konferans
yöntemiyle uzaktan hallediyor. Dünya genelinde yaşanan video konferans kazalarını sık sık
paylaşıyoruz. Onlardan biri de Kanada'da bir bakanın başına geldi.

Quebec milletvekili William Amos, Avam Kamarası toplantısında kamera karşısına çırılçıplak çıktı. Kanada ve Quebec bayrakları arasında çırılçıplak görüntülenen 46 yaşındaki Amos, konuşmacı olmadığı için görüntüsünün çıkmayacağını zannediyordu.

Vekillerin büyük şaşkınlık yaşadığı olay medyaya da yansırken, evli ve iki çocuk babası Amos sosyal medyadan yayınladığı özür mesajında "Bugün utanç duyduğum çok büyük bir hata yaptım. Koşudan döndükten sonra iş kıyafetlerimi giyecektim. Kameram yanlışlıkla açık kalmış. Tüm milletvekili arkadaşlarımdan özür diliyorum. Bu hata bir daha tekrarlanmayacak." dedi.

Tabii ki, Amos bu hatası ile rakip partililerin de diline düştü. Bloc Quebecois Partisi'nden Claude DeBellefeuille, "Özellikle erkek vekillere yeniden hatırlatmak gerekebilir. Ceket ve kravat zorunlu. Ancak iç çamaşırı ve pantolon da öyle. Vekilimizin fiziksel olarak iyi durumda olduğunu gördük ama herkes kamerayı kontrol etmeli ve bu konuda daha dikkatli olmalı." şeklinde esprili bir dil kullandı.
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com