Başkonsolos Aktaş Hangi Takımı Tutuyor?

Başkonsolos Aktaş Hangi Takımı Tutuyor?

Türkiye'nin New York Başkonsolosu Alper Aktaş, göreve başlar başlamaz ayağının tozuyla Türk toplumu ile kaynaştı. Önceki gün Fenerbahçe USA Derneği üyelerini kabul eden Başkonsolos Aktaş, tuttuğu takımı açıkladı.

05 Aralık 2018 - 19:07

Fenerbahçe USA Derneği, bir süre önce göreve başlayan New York Başkonsolusu Alper Aktaş'a "Hayırlı Olsun" ziyaretinde bulundu.

Fenerbahçe USA Derneği Başkanı Osman Nuri Kır ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, başkonsolos Aktaş'ı ziyaret ederek derneğin misyonu ve çalışmalarını anlattı.  Amerikan Türk toplumu etkinlikleri, spor, kültür ve yardım faaliyetler hakkında bilgi alışverişinde bulunulduğu toplantıda Fenerbahçeliler, Türk Amerikan toplumunun güçlenmesi konusunda yardıma hazır oldukları mesajını verdi. 

Ziyaret sonunda Fenerbahçe taraftarları Başkonsolos Aktaş'a masa üstü Atatürk büstü ve geleneksel Fenerbahçe USA Derneği atkısı da hediye edildi.

Bir Beşiktaş taraftarı olan Alper Aktaş, Fenerbahçelilerin Sarı Lacivert hediyelerini kabul ederken, dostluğun ve yardımlaşmanın daima ön planda tutulması gerektiğine işaret ederek, bu anlamlı ziyaretten mutluluk duyduğunu belirtti.

2018/12/2018-12-05-19-20-42.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TADF Başkanı Tekman İddiaları Cevapladı
TADF Başkanı Tekman İddiaları Cevapladı
Harry Dunn's family coming to White House
Harry Dunn's family coming to White House