• Reklam
Reklam

"Ben 3 Binden Fazla Adım Atmışım, Siz Çok Söylendiniz"

Kendisine eşlik eden gazetecilere yol boyunca kaç adım attıklarını soran Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Ben 3 binden fazla adım atmışım, siz çok çok söylendiniz" diye karşılık verdi.

Reklam
"Ben 3 Binden Fazla Adım Atmışım, Siz Çok Söylendiniz"
05 Ocak 2021 - 15:58 - Güncelleme: 05 Ocak 2021 - 16:05
  • Reklam
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı'na kadar yaptığı yürüyüşte kendisine eşlik eden gazetecilere 'Buraya kadar kaç adım atmışız?' diye sordu. Gazetecilerden '9 bin' yanıtını alan Erdoğan, "Ben gün boyunca 3 binden fazla adım atmışım. Siz çok söylendiniz" ifadelerini kullandı.

Erdoğan, dün gerçekleştirilen Ak Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısı sonrası, genel merkez binasının arka kapısından çıkarken kurmaylarına yürüyüş teklif etti.

Erdoğan ve ekibinin hava sıcaklıklarının normallerin üstünde seyrettiği günlerde yaptığı bu yürüyüşe bir grup gazeteci de eşlik etti.

Ak Parti Genel Merkezi'nden Cumhurbaşkanlığı'na kadar yapılan yürüyüşte gazetecileri fark eden Erdoğan, "Hayırdır burada ne işiniz var? Buraya kadar nasıl geldiniz?" diye sordu. Daha sonra ise Erdoğan, gazetecilerle attıkları adım sayısı hakkında konuştu.

Hürriyet'ten Gizem Karakış, Yaşananları Şu Şekilde Aktardı:

"Erdoğan, yürüyüş sırasında biz gazetecileri fark edince, 'Hayırdır burada ne işiniz var? Buraya kadar nasıl geldiniz?' diye sordu. Biz 'Sizinle yürümek istedik. Hatta buraya kadar koştuk' deyince, Erdoğan 'Hay Allah iyiliğinizi versin' diyerek güldü.

Erdoğan daha sonra 'Buraya kadar kaç adım atmışız?' diye sordu, biz gün boyu 9 bin adım attığımızı söyleyince şaşırdı ve telefonundaki adım sayara baktı. Erdoğan’ın, 'Ben gün boyunca 3 binden fazla adım atmışım. Siz çok söylediniz' demesi üzerine biz de, 'Sizi gün boyu takip etmek kolay değil, bu nedenle 9 bin adım attık' yanıtını verdik.

Erdoğan daha sonra 'İyi geceler' diyerek Cumhurbaşkanlığı’na giriş yaptı. Erdoğan’la kısa yürüyüş de Beştepe’nin girişinde son buldu."

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com