’Benim bedenim’ dedi!

'Benim bedenim' dedi!

Yeni Zelanda’da göğsünü elleyen adamı dövdüğü videoyla ünlenen Madeline Anello-Kitzmiller, hiç kimsenin izni olmadan kendisine dokunamayacağını söyledi.

02 Ocak 2018 - 19:06

29 Aralık-1 Ocak tarihleri arasında Yeni Zelanda’da düzenlenen Rhythm and Vine Festival isimli etkinliğe giden Madeline Anello-Kitzmiller, göğsünün üstünde boyadan başka hiçbir şey olmadan yürüyordu.Arkadaşıyla festivalin keyfini çıkaran 20 yaşındaki kadın, bir erkeğin arkadan yaklaşarak göğsünü ellemesiyle irkildi.

Önce şoke olan Madeline Anello-Kitzmiller ve arkadaşı Kiri-Ann Hatfield, sonra kaçarak çimlere oturan adamı bularak dövdü.Sosyal medyada yayılan video, iki cesur kadının ünlenmesine neden oldu.Gazetecilere konuşan Madeline Anello-Kitzmiller, yaptıklarından pişman olmadığını söyledi.“Öyle giyinirse başına bu gelir” diye yorum yapanlara çok sinirlendiğini belirten genç kadın, daha önce kapalı kıyafetlerle dolaşırken de benzer olaylar yaşadığını ifade etti. “Umarım kadınlar için ilham kaynağı olmuşumdur. Kimsenin izinsiz bir şekilde size dokunmaya hakkı yoktur. Bunun için ne giydiğinizin de önemi yok” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Eskişehir, New York'u Solladı
Eskişehir, New York'u Solladı
The Turks Amazon'da E Kitap 9.99 Dolar
The Turks Amazon'da E Kitap 9.99 Dolar