• Reklam

Bergüzar Korel: Artık hazırım

ABONE OLSpor yaparken çektiği kareyi takipçileriyle paylaşan Korel, "Artık ha

Reklam
Reklam
Bergüzar Korel: Artık hazırım
21 Kasım 2020 - 09:00
Reklam

ABONE OL

Spor yaparken çektiği kareyi takipçileriyle paylaşan Korel, "Artık hazırım. Kendi istediğim zamanda, kendi istediğim şekilde kilo verme sürecine girdim. Bedenimi ben nasıl görmek istiyorsam, nasıl mutlu hissedeceksem... Benim yönetimimde ve kontrolümde, hiçbir strese girmeden hamileliğimin bana bıraktığı 10 kg ile vedalaşmaya karar verdim" dedi.


'SİZİN VÜCUDUNUZ, SİZİN KEYFİNİZ'

"Ben kendimi ancak 9 ay sonra buna hazır hissettim. Ek gıda ile düzenimizi oturtup emzirme araları açılınca. Hiç kimsenin baskısına boyun eğmeyin güzel anneler. Ne burada bebekleri ile poz verip alt metinden bakın nasıl da zayıfım çatlayın da patlayın diyenlere ne de çevrenize. Sizin vücudunuz. Sizin keyfiniz."


KENDİ HABERİNİ YAZMIŞTI

Korel, yaz aylarında sosyal medya hesabından paylaştığı bu fotoğraflarla "kilo verme" baskısıyla dalga geçmiş, kendi haberini yazmıştı.


"Çevrenin şaşkın bakışları arasında tatilini sürdüren Bergüzar Korel'i görenler, 'Eski halinden eser yok' demekten kendilerini alamadı. Bu görüntüsü ile sosyal medyada eleştiri okları ve hakarete varan yorumlar ile alay konusu olan Bergüzar Korel'in şok değişimi için yana kaydırabilirsiniz. Sizleri yormak istemedim, iyi yazlar olsun..."Source : milliyet.com

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

https://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com