• Reklam
Reklam

Bill Gates'in Kadın Çalışanıyla İlişkisi mi Var?

Bill Gates'in bir Microsoft çalışanıyla ilişkisi olduğu iddia edildi. İddia nedeniyle Microsoft tarafından inceleme başlatıldığı aktarıldı.

Reklam
Bill Gates'in Kadın Çalışanıyla İlişkisi mi Var?
18 Mayıs 2021 - 07:31
  • Reklam
Wall Street Journal'ın bildirdiğine göre , şirketin yönetim kurulu 2019'da bir Microsoft mühendisinin Gates'le yıllar içinde cinsel bir ilişki yaşadığını iddia eden bir mektup kaleme aldığını fark etti .

Kadın Microsoft işinde değişiklik talep etti ve ayrıca Gates'in artık görüşmediği karısı Melinda'nın mektubunu okumasını istedi.

Yönetim kurulu bunun üzerine, ilişkiyle ilgili soruşturma yürütmek için bir hukuk firması ile anlaştı.

1975'te teknoloji firmasını kuran Gates'in yönetim kurulu başkanlığından istifa etmesi gerektiğine karar veren kurul, soruşturma tamamlana kadar Gates'in bazı yetkilerini aldı.

Ancak raporda, milyarderin yıllık hissedarlar toplantısında Microsoft yönetim kuruluna yeniden seçildiği belirtildi. Bill Gates, soruşturma tamamlanamadan, hayırseverliğine odaklanmak istediğini söyleyerek istifa etti.

Bir Microsoft sözcüsü, "Microsoft, 2019'un ikinci yarısında Bill Gates'in 2000 yılında bir şirket çalışanıyla yakın bir ilişki içinde olduğu yönünde şikayetler geldiğini" söyledi.
  • Reklam

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • H.K
    1 ay önce
    Bill Gates, adam hanimin dan bosaniyor , maasallah derdi bize düstü.Sanki baska bir derdimiz yokmus gibi.
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com