Bir Türk Cinayetide Charlotte'de

Amerika Birleşik Devletleri'nin Long Island kentinde Cemal Dağdeviren'in öldürülmesinin ardından başka bir Türk asıllı Amerikalı da Charlotte'de öldürüldü. Kuzey Karolina eyaletine bağlı Charlotte kentinde bir cep telefon servisine giren hırsızlar burada bulunan Azerbaycan Türkü Elchin Khalilov'u öldürdü. Polis kaçan hırsızların yakalanması için çalışma başlattı.

Bir Türk Cinayetide Charlotte'de
15 Ocak 2019 - 19:09

Amerika Birleşik Devletleri'nin Long Island kentinde Cemal Dağdeviren'in öldürülmesinin ardından başka bir Türk asıllı Amerikalı da Charlotte'de öldürüldü.

Kuzey Karolina eyaletine bağlı Charlotte kentinde bir cep telefon servisine giren hırsızlar burada bulunan Azerbaycan Türkü Elchin Khalilov'u öldürdü. Polis kaçan hırsızların yakalanması için çalışma başlattı.

Olay dün gece Charlotte cep telefonu tamirhanesinde meydana geldi. Albemarle Yolu üzerinde bulunan dükkana sabah saatlerinde giren hırsızlar burada çalışan 29 yaşındaki Elchin Khalilov silahla ateş açtı. Dükkandaki cep telefonlarını çalan hırsızlar olay yerinden kaçarken, yaralı Khalilov hastaneye kaldırıldı. Tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Khalilov hastanede yaşamını yitirdi.

CMPD News

@CMPD

 Detectives are conducting a shooting investigation that just occurred in the 3100 block of N. Sharon Amity Road. One victim has been transported with a gunshot wound. Anyone with information is asked to call @CLTCrimeStopper at 704-334-1600.

CMPD News

Update: This is now a homicide investigation. Anyone with information is asked to call @CLTCrimeStopper at 704-334-1600. 

Polis bölgede güvenlik kamerası ararken, bu olayla ilgili bilgisi olan herkesin 704-432-İPUÇLARI aramak ve doğrudan Cinayet Birimi dedektiflerine bilgi vermesini istedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum