Boston'da Arabanın kaputunda tehlikeli yolculuk

Amerika Birleşik Devletleri'nin Massachuses eyaletine bağlı Boston kentinde trafikte kavga eden 2 sürücüden biri karşı tarafın aracının camını kırınca diğeri çılgına döndü. 37 yaşındaki Mark Fitzgerald isimli süücü camını kıran 65 yaşında olan Richard Kamrowski aracının motor kaputunda 3 mil taşıdı. Fitzgerald'ı güzergahtaki diğer sürücüler sıkıştırarak durdurabildi.

Boston'da Arabanın kaputunda tehlikeli yolculuk
27 Ocak 2019 - 19:47

Olay Boston'ın 20 mil dışında meydana geldi. Küçük bir trafik kazası sonrası kavga eden 2 sürücüden Richard Kamrowski aracı durdurmak için Fitzgerald'ın aracının üzerine atladı. Buna rağmen durmayan Fitzgerald zaman zaman ani frenler yaparak 65 yaşındaki adamı aracının üzerinden atmak istedi. Bunun üzerine elindeki şişeyle aracının ön camını kıran Kamrowski diğer yandan da 911'i arayarak yardım istedi. Hızı zaman zaman 100 kilometreye yaklaşan araç 3 mil gittikten sonra güzergahtaki diğer sürücülerin sıkıştırması sonucu durdu. Başka bir sürücü ise Fitzgerald'e silah çekerek araçtan indirdi.

Olay yerine gelen Polis 2 sürücüyü ve silah çeken diğer sürücüyü gözaltına aldı.


Fitzgerald, polisin dediği gibi, saatte 70 mil kadar yüksek hızlarda “çok önemli bir mesafe” kullandı. Fitzgerald, yoldaki diğer sürücüler onu durdurmayı başarmadan önce, Massachusetts Turnpike’dan üç mil ötede kalmayı başardı. Ancak, NBC'nin Boston'daki bağlı kuruluşu tarafından verilen videoya göre, bir sürücünün arabasını Fitzgerald'ın SUV'unun önüne koyması ve bir başkasının silahı işaret etmesi gerektiğinden, bunu yapmak kolay değildi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum