BOSTONLU ERMENİLERDEN KÜSTAH REKLAM

Amerika Birleşik Devletleri'nin Massachusetts eyaletinin başkenti Boston'un güneyindeki Walpole şehrinde Ermeniler bilboarda "1915 Ermeni soykırımından sağ kaldık, Corona'yi da yeneceğiz" reklamı verdi.

BOSTONLU ERMENİLERDEN KÜSTAH REKLAM
05 Nisan 2020 - 15:05

Bostonlu Faşist Ermeniler, Doğuda ve Hocalı'da Müslümanlara yaptıkları katliamları görmezden gelip 1965 yılında Fransızların teşvikiyle Ermeni Soykırım yalanına bir kez daha sarıldılar.
habername sitesinde yer alan haberde Bölgede yaşayan Türkler,  küstah reklama büyük tepki göstererek Walpole belediye yetkililerine şikayet edeceklerini belirtti.

Massachusetts, Amerika'da California'dan sonra en çok Ermeni'nin yaşadığı eyalet olarak biliniyor.

Hiç bir yerde toplu mezarlar gösteremeyen Ermeniler, Osmanlı'nın 1 buçuk milyon kişiyi katlettiğini yalanını uydurmasına bir cevapta o zamananın Ermeni Patrikhanesinden yapılmıştı. O dönemde Osmanlı'nın genelinde 1 milyon Ermeni yaşadığını bildiren Patrikhanenin kayıtlarıda görmezden gelindi.

Başta İngiltere ve Fransa'nın desteklediği soykırım yalanına Suudi Arabistan, Filistin gibi bir çok Müslüman ülkede sahip çıkıyor. 

1970'lerde kurulan Ermeni Terör Örgütü ASALA'nın, Türk diplomatlara yönelik kalleş saldırılarına bir çok dünya ülkesinin sessiz kalmıştı. Türkiye o günlerde hukuk önünde ASALA'yı durduramadığından kendi yöntemleriyle bitirmişti.
 

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Irfan Akdokur
  1 ay önce
  Evet, evet, Türkiye gerektigi zaman evinin önünü kendisi temizlemesini bilir. Bunu da dost ve düşmanlar bilir.
 • Turkoglu
  1 ay önce
  Reziller boyle masa ermeniler var