• Reklam
Reklam

Böyle Pizza Sipariş Sistemini Kullandınız mı?

Amerika Birleşik Devletleri'nin Chicago kentinde yaşayan ve Instagram'da Amerikayı Keşif adıyla instagram hesabı ile her gün farklı bilgiler veren Sema Bayrakdar bu kez Little Caesar's Pizza dükkanında ki sipariş sistemini yerinde inceledi.

Reklam
Böyle Pizza Sipariş Sistemini Kullandınız mı?
16 Ağustos 2020 - 07:46
  • Reklam
ABDPOST.COM'un Chicago muhabirliğini de yapan Sema Bayrakdar, canlı yayınlarıyla ve farklı paylaşımlarıyla Sosyal Medya fenomeni.
Bayrakdar sosyal medya hesabından Pizza siparişleri ile ilgili sistemi şöyle anlatıyor:"Little Caesar's burası. Online sipariş verip, 'clean cut' ifadesiyle not düşüyoruz. Hazır olduktan sonra vaktinde almazsanız kuruyacağı için o makinadan çıkarıp başka yere koyuyorlar, vaktinde gittiyseniz de kimseyle muhatap olmadan alıp çıkıyorsunuz.
.
Pizza alacağımız zaman Little Caesar's, Papa John's ve lokal helal pizza mekanlarından alıyoruz. Bir mekan olarak Eataly'de oturup yiyoruz, California Pizza Kitchen da bi ara uğrak yerimizdi ama gdo'lu un kullanıyorlar, yazılı beyan var.
.
Yanısıra başka şehirlere gidip yiyecek bişey bulamayınca da tercihimiz pizza veya makarna oluyor. Wood fire ifadesiyle satış yapan yerlerden de denediğimiz oldu, tandır ekmeği gibi olabiliyor hamuru. 'Margherita', 'Flat Bread' çeşitleri ile de ( margherita bir flat bread çeşidi bu arada) yediğimiz oluyor.
.
Hamurda lard kullanma olasılığı var pizzalarda o yüzden sormak lazım. (Makarna için de alkollu sos yapabiliyorlar) Gideceğimiz, alacağımız yer nereyse sormaya çekinmiyoruz, hiç ters karşılanmadık, gayet nazikçe size detay veriyorlar, olmadı mutfaktan şef geliyor ve bilgi veriyor. Amerika'nın en güzel traflarından biridir bu, 'nazikçe bilgi verilmesi'
.
Başka ne söyleyebiliriz pizzalarla ilgili, eklemek isterseniz yazar mısınız yorumlara?
.
Amerika denince pizza, pizza denince de Amerika ( İtalya kusurabakmasın, burda hergün yiyen aileler çoğunlukta
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com