• Reklam

California'da Ameliyattayken Duruşmaya Girdi

Salgınla birlikte hayatın her alanında sanal görüşmelerle ilerlemeye başladık. Bu alanlardan biri de mahkeme duruşmaları. Son olarak, ABD'de bir doktor, aktif olarak girdiği ameliyat sırasında, trafik cezasından ötürü sanal ortamda hakim karşısına çıktı. Bakın sonra neler oldu?

Reklam
California'da Ameliyattayken Duruşmaya Girdi
01 Mart 2021 - 13:57 - Güncelleme: 01 Mart 2021 - 14:30
  • Reklam
Scoot Green isimli plastik cerrah, bir yandan hastasını ameliyat ederken, diğer yandan sanal ortamda, hakkında açılan trafik cezası duruşmasına katıldı.

Sacramento Yüksek Mahkemesinde perşembe günü görülen davaya, plastik cerrah Scott Green, ameliyathaneden üzerindeki cerrahi üniformasıyla katıldı.

Yargıç Gary Link,  duruşma sırasında Green'in bir yandan ameliyata devam ettiğini fark edince, Green, ameliyatın ortasında olduğunu ve duruşmaya devam etmekten mutlu olacağını söyledi. Bunu üzerine Yargıç Link, "Eğer ameliyat sürecindeyseniz, hastanın iyiliği için kendimi rahat hissetmiyorum." ifadelerini kullandı.

Green, duruşmaya devam etmek istediği konusunda ısrar etti ve kendisiyle birlikte ameliyata devam eden başka bir cerrah olduğunu söyledi. Fakat Yargıç Link, yine de hastanın haklarını düşünerek duruşma tarihini erteledi.

Olayı öğrenen Californiya Tıp Kurulu ise, doktor hakkında soruşturma başlattı.
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com