• Reklam

Cardi B'den iki yaşındaki kızına dudak uçuklatan h

ABONE OLGrammy ödüllü rapçi Cardi B, geçtiğimiz günlerde iki yaşındaki kızı Kulture Kiari C

Reklam
Cardi B'den iki yaşındaki kızına dudak uçuklatan h
07 Nisan 2021 - 15:00
  • Reklam
ABONE OL

Grammy ödüllü rapçi Cardi B, geçtiğimiz günlerde iki yaşındaki kızı Kulture Kiari Cephus ile birlikte alışverişe çıktı. Küçük kızı için, ünlü moda markalarının imzasını taşıyan ürünler satın alan 28 yaşındaki Cardi B, bunları da sosyal medya hesabından paylaştı.


Cardi B, kızına aldığı yedi tane el çantasını gözler önüne serdiği paylaşımında "Kendim için yaptığımdan daha fazla alışverişi kızım için yaptım" diye belirtti.


KENDİSİ DE MARKA TUTKUNU

Çocukluk ve gençlik yıllarını ekonomik zorluklar içinde geçiren Cardi B, bir dönem de kendisi için satın aldığı binlerce dolar değerinde çantalarla gündeme oturmuştu. Bunları satın almak bir yana sosyal medyada sergilediği için eleştirilen Cardi B'nin, bu tavırlarıyla parasız geçen çocukluğunun acısını çıkarmaya çalıştığı ileri sürülmüştü.


'ŞÖHRETİMİ BİR TÜRK'E BORÇLUYUM'

Amerikalı ünlü rap şarkıcısı Cardi B, katıldığı bir radyo programında New York’ta kasiyer olarak çalıştığı marketin Türk müdürünün tavsiyesiyle markete komşu olan striptiz kulübünde çalışmaya başladığını ve şöhreti yakaladığını söylemişti. Cardi B, striptiz kulübünde karaoke şarkı söyleyip, dans edip soyunurken keşfedildiğini anlattı.


FOTOĞRAFLAR: INSTAGRAM / BACKGRID USASource : milliyet.com
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com