• Reklam

Cardi B'nin ilginç alışveriş kıyafeti!

ABONE OLYaptığı her hareketle dikkat çekmeyi başaran Cardi B, koronavirüs pandemisi yüzünden

Reklam
Cardi B'nin ilginç alışveriş kıyafeti!
23 Ocak 2021 - 09:35
  • Reklam
ABONE OL

Yaptığı her hareketle dikkat çekmeyi başaran Cardi B, koronavirüs pandemisi yüzünden 2020'de bütün önemli kırmızı halı geçitlerinden mahrum kaldı. Ama görünüşe göre bunun acısını çıkarmakta kararlı.


BİR FOTOĞRAFÇI ORDUSU KARŞILADI

Mağazaya girerken kalabalık bir fotoğrafçı ordusu tarafından etrafı sarılan Cardi B, büyük bir ciddiyetle mağazaya girdi ve dans etmeye başladı. O anlarda kocası Offset de cep telefonuyla onu görüntüledi.


İKİ YAŞINDAKİ KIZINA ALDIĞI HEDİYE DUDAK UÇUKLATMIŞTI

İlk gençlik yılları zorluk içinde geçen Cardi B, müzik dünyasında başarı kazandıktan sonra ise yaptığı pahalı harcamalarla dikkat çekiyor. Ünlü şarkıcı, geçtiğimiz Noel'de de kızı Kuture'ye aldığı 1000 dolarlık oyuncak bebekle konuşulmuştu. Cardi B, ünlü bir moda markasının imzasını taşıyan bu bebeği sosyal medyada video ve fotoğraflarıyla paylaşmıştı.


Kelimenin tam anlamıyla su gibi para harcayan Cardi B'ye kocası tarafından hediye edilen 4 milyon dolar değerinde iri taşlı elmas yüzük de uzun süre konuşulmuştu. Cardi B, geçtiğimiz yaz aylarında da ünlü bir markanın çantalarından dört tane birden almasıyla gündem olmuştu.


EKONOMİK ZORLUKLAR YAŞADI

Gerçek adı Belcalis Almanzar olan Cardi B, New York'ta 1992 yılında dünyaya geldi. Latin kökenlilerin ağırlıklı olarak yaşadığı kenar mahallelerden birinde büyüdü. Dominik Cumhuriyeti doğumlu bir baba ile Trinidadlı bir annenin kızı olan Cardi B'yi her iki ebeveyni de çalıştığı için büyükannesi büyüttü. Cardi B, ekonomik güçlükler yüzünden okula gidemediği için bir süpermarkette kasiyer olarak çalışmaya başladı. Fakat, o dönemde çok az para kazanıyordu.


YALAN SÖYLEDİ

Cardi B, annesine striptiz kulübünde çalıştığını söyleyemedi. Bunun yerine zengin bir çiftin çocuklarına bakıcılık yaptığını söyledi. Hatta bu konuda da bir hikaye uydurdu kendince: "Çocukların biri 8 diğeri 9 yaşında. Onların ev ödevlerine yardım ediyorum. Bunun karşılığında da bana günde 100 dolar ödüyorlar." Annesi tüm bu anlatılanlara inandı ve kızının bu işe devam etmesine izin verdi.


KAMERA KARŞISINDA SEMPATİ KAZANDI

Striptiz gösterileri sayesinde sempati toplayan Cardi B yine o sayede bir TV programına dahil oldu. Kamera karşısında da milyonlarca kişinin ilgisini çekti ve sempatisini kazandı. O programın da rüzgarıyla kendisini bugünkü şöhretine taşıyacak olan Bodak Yellow adlı ilk single'ını yayınladı. Ondan sonra da müzik dünyasında şöhret basamaklarını koşarak tırmandı.


FOTOĞRAFLAR: BACKGRID USA / INSTAGRAMSource : milliyet.com
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

https://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com