• Reklam
Reklam

Ceyda Düvenci: Hiç estetiğim yok!

Ceyda Düvenci, "Hiç estetiğim yok. Kök hücre yaptırdım sadece. Kulak arkas

Reklam
Ceyda Düvenci: Hiç estetiğim yok!
15 Mayıs 2021 - 12:00
  • Reklam

Ceyda Düvenci, "Hiç estetiğim yok. Kök hücre yaptırdım sadece. Kulak arkasından hücreni alıyorlar, protein kaplarının içinde çoğaltıp deri altına veriyorlar. Normalde her sene yapılması gerekiyor ama aşırı ödlek biriyim" dedi.

44 yaşındaki oyuncu, "Bir keresinde de alnımda keskin bir çizgim vardı, 'onu bir botoks ile hallederiz' dediler ve oldu" açıklamasını yaptı.

"YAKINDA SAHAYA ÇIKACAĞIZ"
Çocuk gelişimi üzerine eğitim aldığını belirten Düvenci, "Şu an İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişimi bölümünde okuyorum. Çocuklarla ilgili cinsel istismar meselesine çok takığım. İstismardan sebep ‘porno kültüründe çocuk yetiştirmek’ ve ‘9-12 yaş için cinsellik eğitimi’ alıyorum. Bir de yaratıcı drama eğitimi tamamlıyorum öğretmen olmak için. Çocukların beden algılarını oluşturmak ve duygu durumlarını fark etmelerini sağlamak üzerine bir müfredat oluşturuyorum. Türkiye’de 200 kişiyiz bu eğitimi alan ve yakında sahaya çıkacağız" ifadelerini kullandı.

var taboolaDivId = "";var taboolaPlacement = "";if (adServiceConfig.isMobile()) {taboolaDivId = "mid-article-thumbnails_mobile1_milliyet-" + 6506039;taboolaPlacement="Mid Article Thumbnails_mobile1_milliyet";}else {taboolaDivId = "mid-article-thumbnails_desktop1_milliyet-" + 6506039;taboolaPlacement = "Mid Article Thumbnails_desktop1_milliyet";}window._taboola = window._taboola || [];_taboola.push({ mode: 'thumbnails-mid-a', container: taboolaDivId, placement: taboolaPlacement, target_type: 'mix' });_taboola.push({ article: 'auto', url: 'https://www.milliyet.com.tr/cadde/ceyda-duvenci-hic-estetigim-yok-6506039' });
Source : milliyet.com
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com