• Reklam

Chicago'da Bir Türk, Türk Kızlara bunu da Yaptı

Work and Travel sistemiyle hem eğitim görmek, hem de çalışmak için Amerika’ya gelen üç kız öğrenciden şok suçlama! “Türk öğrencilere yardımcı olduğunu duyduğumuz Naim S.’ye mesaj attık. O, bizim fotoğraflarımız üzerinden erkek arkadaşları arasında taciz içeren yazışmalar yaptı.” dedi.

Reklam
Reklam
Chicago'da Bir Türk, Türk Kızlara bunu da Yaptı
08 Nisan 2020 - 19:42 - Güncelleme: 10 Nisan 2020 - 10:42
Reklam

Günaydın'dan Ömer Karahan'ın haberine göre, 20'li yaşlardaki üç kız öğrenci Işıl D. , Ece A. ve Kübra K., hem okuyup hem çalışmak için Amerika'ya gitme kararı aldı. Üçüne de, Şikago'da öğrencilere bu konuda yardım eden Naim S.'yi aramaları tavsiye edildi.
Üç öğrenci, S.'yi arayıp yardım rica etti.
Ancak bir süre sonra Amerika'da Naim S.'nin de olduğu bir Whatsapp  grubunda, kendi fotoğraflarıyla erkekler arasında cinsel içerikli yazışmalar yapıldığını öğrendiler.

'PEŞİNİ BIRAKMAYACAĞIZ'

Şoke olan üç öğrenciden biri Naim S.'ye mesaj atarak yazışmaların hesabını sordu. Öğrenciler, "Tüm iyi niyetimizle yardım ricasında bulunduğumuz kişinin bunu yapması çok ağırımıza gitti. Küçük düşürüldük, taciz edildik. Bize bunu yapan başta Naim S. olmak üzere o Whatsapp grubundaki Furkan L., Mehmet G., Kutlu S. ve Gökhan isimli kişiler hakkında dava açacağız. Bu işin peşini bırakmayacağız" dedi.

 

 

 


  • Reklam

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Reklam

https://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com