xx

Clifton Polisi, Okul Sapığını Arıyor

Amerika Birleşik Devletleri'nin New Jersey eyaletine bağlı Clifton kentinde okulların önlerinde çocuklara cinsel organını gösteren bir adamın peşine düştü. Polis araç bilgisini vererek çevrede yaşayanlardan yardım istedi.

Clifton Polisi, Okul Sapığını Arıyor
20 Şubat 2020 - 23:18

Polis, önceki hafta Clifton'da iki genç kıza  yaklaşarak cinsel organını gösteren bir şahsı aradığını duyurdu. Geçtiğimiz hafta yaşanan iki ayrı olayda, arabayla 10 ve 14 yaşında 2 kıza yaklaşan bir adamın çocuklara cinsel organını göstererek arabaya çağırdı. Her iki olayında sabah saatlerinde yaşandığını aktaran Clifton Polisi, çocukların öğretmenlerine durumu bildirdiğini ve bölgede devriyelerin arttırıldığını belirtti. Lincoln Bulvarı ve Beşinci Cadde yakınlarında yaşanan her iki olayda şahıs bordo renkli bir SUV araç kullanırken,Grove caddesinde başka bir kıza  açık mavi renkli bir Honda Odyssey araçla yaklaşarak pantolonsuz olarak araçtan indiği dile getirildi. Her iki olaydaki şüpheli, koyu saçlı ve "kilolu" bir yapıya sahip orta yaşlı olarak tanımlandı. 
Polis, şahsın  çevredeki kentlerde de benzer olaylara karıştığı yönünde ihbar aldıklarını vurguladı. 

Bu şüphelinin kimliği hakkında bilgi sahibi olan herkesin 973-470-5882 numaralı telefondan Clifton Polis Çocuk Bölümü veya 973-470-5911 numaralı telefondan Clifton Polis Departmanı İletişim Merkezi ile irtibata geçmesi istendiğini belirten Polis arayanın bilgilerinin gizli tutulacağını iletti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum