• Reklam

CNN Türk Muhabiri 'Fırıncı Röportajı' İçin Özür Diledi

Canlı yayında fırıncıyla yaptığı röportaj sosyal medyada olay olan CNN Türk Muhabiri Mücahit Topçu, konuya ilişkin açıklama yapıp özür diledi. Topçu, röportajı fırıncının söyledikleri nedeniyle kesmediğini, olayın kendisinin tecrübesizliğinden kaynaklandığını söyledi.

Reklam
CNN Türk Muhabiri 'Fırıncı Röportajı' İçin Özür Diledi
03 Ocak 2021 - 18:34
  • Reklam
CNN Türk canlı yayınında fırıncıyla yaptığı röportaj sosyal medyada gündem olan Muhabir Mücahit Topçu, konu ile ilgili instagram hesabından açıklama yapıp, özür diledi. İstanbul'da bir fırıncıyla yaptığı röportaj esnasında fırınıncının, "Vatandaş işin içinden çıkamıyor. Dolayısıyla halkımızdan, vatandaşımızdan, devletimizden şunu bekliyoruz..." cümlelerinin ardından fırıncının sözünü bitirmeden mikrofonu çekip, canlı yayını sonlandıran Mücahit Topçu, yapılan eleştirilere; kendi tecrübesiliğinden kaynaklandığı şeklinde cevap verdi.

İstanbul'da bir fırında yayın yapan CNN Türk Muhabiri Mücahit Topçu, fırıncıya “İşler iyi, değil mi?” diye sordu. Fırıncının zamlardan şikayet ederek “Mayalar 110 lira olmuş, vatandaş işin içinden çıkamıyor. Dolayısıyla halkımızdan şunu bekliyoruz, vatandaşımızdan, devletimizden şunu bekliyoruz” ifadesini kullanmasının ardından mikrofonu geri çekerek “Teşekkür ediyoruz” dedi.

Bunun üzerine Topçu'nun yaptığı yayın sosyal medyaya damga vurdu. Olayın ardından Topçu, yapılan eleştirilere instagram hesabından, 'özür ve kamuoyunu bilgilendirme açıklaması' başlıklı bir mesaj yayınladı. Muhabir Topçu, yayındaki olayın tecrübesizliğinden kaynaklandığını ifade ederek, röportajı fırıncının söyledikleri nedeniyle kesmediğini söyleyip, yaşananlar için özür diledi.

Mücahit Topçu'nun Yayınladığı Özür Mesajı:  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com