• Reklam
Reklam

Çocuklar İçin "Hayatımız Şantiye" Kitabı

Sevgili okuyucularım bugün sizlere kendisini New York’tan tanıdığım değerli işadamı Dr. Gökhan Gelişen’in çocuklar için kaleme aldığı ve bir üçlemenin ilk parçası olarak basılan “Hayatımız Şantiye” kitabı.

Reklam
Çocuklar İçin "Hayatımız Şantiye" Kitabı
22 Ocak 2021 - 00:32 - Güncelleme: 22 Ocak 2021 - 09:36
  • Reklam
HAYATIMIZ ŞANTİYE

Esra Öziskender, @esraoziskender (Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter) [email protected]

Gelirleri Çocuk Esirgeme Kurumu, Darüşşafaka ve Türk Eğitim Derneği vb. gibi yardım kuruluşlarına bağışlanacak "Hayatımız Amerika" isimli anılardan derlenen kitabın tanıtımını Gökhan Bey'in kaleminden okuyalım:

Değerli Büyüklerim ve Sevgili Kardeşlerim,

Geleceğimiz çocuklar için "Hayatımız Şantiye" ile yola çıktık. Kitabın sonunda "Gözünüz aydın, size bir müjdem var. O da aslında bu kitabın sadece bir başlangıç ve bir üçlemenin ilk parçası olduğu. Yakın zamanda 'Hayatımız Amerika' adlı ikinci kitabımız üzerinde çalışmalara başlayacağız. Bu kitapta da Amerika’ya çeşitli yol ve sebeplerden turist, öğrenci ve/veya göçmen olarak giden gurbetçilerimizin hikâyelerinden oluşan bir derleme olacak." demiştik.

Evet, ikinci durağımız "Hayatımız Amerika". Sizlerin yoğun ilgisi ve desteğiyle Amerika'da yaşamış büyüklerimizin ve kardeşlerimizin kısım kısım hikâyelerinin derlendiği “Hayatımız Amerika” isimli kitap üzerinde çalışmalara başladık.

Kitabın gelirlerini yine aynı ilhamla Çocuk Esirgeme Kurumu, Darüşşafaka ve Türk Eğitim Derneği vb. gibi yardım kuruluşlarına aynı oranda bağışlayacağız.
Lüzum halinde olaylara konu olan yer, zaman ve kişi isimlerini tarafları rencide etmeyecek, uygun gördüğünüz şekilde değiştirebilir, mizahi ve/veya eğitici bir dilde kaleme alabilirsiniz. Kitapta yaşanmış gerçek olaylara ya da bir yakınınıza ait anılara da memnuniyetle yer verebiliriz.

Birkaç paragraflık kısa özgeçmişinizle birlikte yaklaşık 1 - 3 sayfa uzunluğunda, word formatında olacak şekilde, değerli katkılarınız kitabı taçlandıracaktır.
Kitabın ilk taslağını 23 Nisan'a hazır etmeyi, basımını da 19 Mayıs’a yetiştirmeyi umuyor, haberlerinizi bekliyoruz.

Mesajı uygun gördüğünüz dostlarla paylaşıp bu anlamlı projeye katkılarını sağlayalım lütfen. Ne demiştik ilk kitabın sonunda "Mu'dan Edo'ya, Altay'dan Akad'a, Bakkah'dan Urusalim'e, Kilikya'dan Hattuşaş'a, Ligos'dan Tanis'e, Delphi'den Maleth'e, Eidyn'den Atlantis'e, Anacostia'dan Mars'a yarının geleceği tüm 'Çocuk'lara selam olsun."
 

 
Saygı ve Sevgiler,

Dr. Gökhan Gelişen
+90 536 606 6488

Kitap Yurdu Link

YouTube Link
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com