• Reklam

Coşkun Göğen: Eşimi nasıl yalnız bırakayım?

ABONE OLYeşilçam’ın usta isimlerinden, filmlerin 'tecavüzcü Coşkun' lakaplı kötü adamı Coşk

Reklam
Coşkun Göğen: Eşimi nasıl yalnız bırakayım?
06 Mart 2021 - 12:00
  • Reklam
ABONE OL

Yeşilçam’ın usta isimlerinden, filmlerin 'tecavüzcü Coşkun' lakaplı kötü adamı Coşkun Göğen, Posta gazetesinden Alev Gürsoy Cimin'e röportaj verdi.


Ne olmuş?

Meğer iki saatlik bir iş için çağırmışlar ve üç kuruşa. O da kızıp, reddetmiş. Sonra aynı yapımcı beni aradı, ben de nasıl bir iş diye sorguladım. 'İki üç saatlik bir iş ve 500 lira' dedi. Başrol oyuncusu ise bölüm başı 150-200 bin alıyor. Şaka gibi. Nuri’yi aradım, gülüştük. Gitmedim tabii. Bu bir saygısızlık!


Sorun olmuyor mu o kadar büyük yaş farkı?

Hiç olmuyor. Aşkın yaşı olmaz, birlikte gülüp birlikte ağlıyoruz. 16 yıldır birlikteyiz. Çocuğum gibi bakarım ben ona. Zaten evde kedi gibiyimdir, kadın ne derse o olur. Mutluluğu bulunca kaybetmeyi göze alamıyor insan.


Filmlerinizdeki o meşhur sahnelerinizde, kadınlara karşı bir şeyler hissettiğiniz oluyor muydu?

O nasıl söz öyle! Hiç olur mu? Oyuncu profesyoneldir. Hepsi arkadaşım, ablam, kardeşimdi. Dünyanın en namuslu ‘tecavüzcüsüyüm’. Hayatımda tek kadına yanlışım olmadı.


Hep çapkınlık yapan, kadınlara eziyet eden rollerle tanındınız...

Kötü rollerde oynayıp da bu kadar sevilmek gurur verici. Diyorlar ki 'Zaman zaman gerçek gibi izledik, çok kızdık ama senin o filmlerin sayesinde de hep dikkatli olduk. Verilen sosyal mesajı aldık.' Özetle ‘kötü adam’ı oynadım ama kötü olmadım.Source : milliyet.com
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com