CZN Burak: Nusret'i Rakip Olarak Görmüyorum

Devasa yemek videolarındaki gülümseyen suratıyla fenomene dönüşen CZN Burak Özdemir, verdiği bir röportajda hakkında merak edilenleri anlattı. Çektiği yemek videolarıyla sosyal medyada büyük bir üne kavuşan CZN Burak, Posta'dan Alev Gürsoy'un sorularını yanıtladı. CZN Burak lakabıyla bilinen Burak Özdemir'in röportajından öne çıkan başlıklar şöyle;

CZN Burak: Nusret'i Rakip Olarak Görmüyorum
08 Şubat 2020 - 09:56

24yaşında geldiğiniz nokta müthiş! Bu kadar takipçiye nasıl ulaştınız?

İnanmakla başladım önce. "İnanmak başarmanın yarısıdır" lafı klişe değil. Önce kendinize sonra yaptığınız işe inanacaksınız. Ben her sabah hayatımın ilk günüymüş gibi uyanıyorum. Hayatta daha hiçbir şey yapmamış gibi, çabalamam gerektiğine inanarak uyanıyorum. Benim hayat felsefem bu. Çağımız sosyal medyasına uyum sağlamaya çalışıyorum. Gerçek hayatımda nasılsam, insanların karşısına da öyle çıkıyorum.

"GENÇLİĞİMİ SERSERİLİKLE HARAP ETMEK İSTEMİYORUM"

Gece hayatınız var mı?

Hayatımda alkol, sigara kullanmadım. Sadece arada nargile içiyorum.

Kız arkadaşınız yok mu?

Yok. Şu an evlenmeyi de düşünmüyorum ama her şey nasip.

Peşinizden koşan çoktur ama... Para var, akıl var, popülerlik var...

Sadece işime odaklıyım. Gençliğimi serserilikle harap etmek istemiyorum. Gençliğimi işimle, beni seven insanlarla geçirmek istiyorum. Zaten gece gündüz çalışıyorum. depoda bir çekyat var. Orada iki saat kestiriyorum, o kadar.

"TAKİPÇİLERİM GERÇEK!"

Sosyal medyadan para kazanıyor musunuz?

Çok reklam teklifleri geldi ama ben hayatım boyunca hiç reklam almadım. Kendi firmama ayıp olur diye düşünüyorum. Açgözlülük yapmaya gerek yok. Instagram'daki 14 milyon 100 bin takipçimin çoğu restoranlarımızı ziyaret ediyor.

Takipçilerinizin hepsi gerçek mi?

Sosyal medyada etkileşim denen bir şey var. Etkileşimlerden bile takipçilerimin gerçek olduğu belli. Ben öyle sahteliklere karşıyım.

"NUSRET'İ RAKİP OLARAK GÖRMÜYORUM"

Nusret'i taklit ettiğinizi söyleyenler var.

Kim başarılıysa, o bizim her zaman örnek aldığımız isim olur. Ama taklitçi demek büyük haksızlık olur, çünkü bizim sektörlerimiz farklı. Videolarımı izleyenler Nusret'le hiçbir alakam olmadığını anlar. Çamur atanlar hep olur.

Nusret'le tanıştınız mı?

Tanışmadım. Bizim yönlerimiz alakasız. Benim tek isteğim insanların kalbinde yer edinmek. Babam "Para kazanıp çok güzel yerlere gelebilirsin ama insanlar seni sevmemişse bir hiçsin" der. Ben paradan çok insanların sevgisini önemsiyorum.

Ne yani, Nusret'i kendinize rakip olarak görmüyor musunuz?

Kimseyi rakip olarak görmüyorum. 15 masalık bir mekandan 1300 çalışanı olan bir restoran zinciri haline geldik. daha da büyüyoruz. Ben sadece kendi işimle meşgulüm. Nusret de ekmeğinin derdinde, ben de. Nusret sosyeteyi, bense halkı temsil ediyorum.

RESTORANINDAKİ CİNAYETE DAİR AÇIKLAMA YAPTI!

Sabah'ta yer alan haberde, CZN Burak'ın Levent'teki şubesinde çalışan iki garsonun servis açma konusunda tartışma yaşadığı ve mekan dışına taşan kavgada bir çalışanın silahla vurularak hayatını kaybettiği iddia edildi.

Kişisel Instagram hesabından paylaşım yapan Burak Özdemir, iddiaları şu sözlerle yalanladı: "Hakkımızda başlık cümlesi ile sadece dikkatleri çekmek için bahsedilen gazete haberi bir sene öncesinde işletmemiz ile alakasız Levent metrosu önünde yaşanmış bir olaydır. Karalama ve prim amaçlı bu haberin şahsımla ve işletmemiz ile hiçbir ilgisi yoktur."

YORUMLAR

  • 0 Yorum