Dağdeviren'i Öldüren Katilin Duruşması 9 Mayısta

Amerika Birleşik Devletleri'nin New York eyaletine bağlı Long Island kentinde benzin parasını ödemeden kaçmak isterken engel olmaya çalışan İstasyon Müdürü Cemal Dağdeviren'i öldüren katilin duruşması Perşembe günü başlıyor. Ocak ayında meydana gelen olayın mahkemesine katılarak destek bekleyen merhum Dağdeviren'in eşi Ülkiye Dağdeviren bölgede yaşayan Türklere bir çağrı yaptı.

Dağdeviren'i Öldüren Katilin Duruşması 9 Mayısta
04 Mayıs 2019 - 21:15

Ülkiye Dağdeviren sosyal medyadan yaptığı çağrıda "Biliyorsunuz üç buçuk ay önce kazada eşimi kaybettim. Bizler için çok büyük bir acı ama Mayıs’ın 9’unda sabah saat 9:30’da Mineola da büyük mahkemede eşimin mahkemesi var. Buraya ne kadar çoğunluk grup gidersek, bu katil daha çok ceza alacağını biliyoruz. Çünkü çoğunluk yoksa ölenin arkasından kimse yok diye bırakılıyormuş. Onun için hepimiz duyarlı olalım lütfen bu mahkemeye hep beraber katılalım şimdiden ilginize ve alakanıza teşekkür ederim." dedi.

9 Mayıs Perşembe günü sabah 9 buçukta başlayacak mahkemenin adresi Mineola Justice Court” ( 155 Washington Ave, Mineola, NY 11501 te.

Bölgede duyarlı Türkleri bekliyoruz.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Pennsylvania State
    10 ay önce
    Senin kocan 20 dolar icin pisi pisine kendini arabanin onune atti,ve hakkiyla hak ettigi gibi geberdi?Para goz Girsunlular!