• Reklam
Reklam

Defne Samyeli sessizliğini bozdu: Beni küçük düşür

ABONE OLHürriyet’in haberine göre; İş insanı Yusuf Araz, 2 yıldır kira borcunu ö

Reklam
Defne Samyeli sessizliğini bozdu: Beni küçük düşür
28 Ocak 2021 - 06:00
  • Reklam
ABONE OL

Hürriyet’in haberine göre; İş insanı Yusuf Araz, 2 yıldır kira borcunu ödemediği iddiasıyla oyuncu ve sunucu Samyeli’ni icraya verip haciz işlemleri başlattı. Araz’ın borcuna karşılık eşyaların bir kısmı haczedilen Samyeli, sessizliğini bozdu.


Zira sitede başka evleri de var ve onların alt katını kırdırıp yeni baştan yaptırdı. Geçen yıl bir telefon konuşmasında son derece çirkin bir üslupla ‘İstediğim evimi yaptırırım istediğimi yaptırmam, seni de basında rezil ederim” deyip de işi mahkemeye taşıyınca ben de adalet sistemi karar versin istedim" dedi.


48 yaşındaki oyuncu, sözlerine; "Aylardır ev sahibi Yusuf Araz ve oğlu Fuat’ın başvurmadığı magazin programı kalmadı. Tehdit, kabadayılık, şantaj karşısında sinmem, geri adım atmam mümkün değil” diye devam etti.


"TEHDİT EDİLİYORUZ"

Yusuf Araz’ın avukatı Iyaz Çimen, yapılan haciz işleminin kanunlara uygun olduğunu; “İki yıl boyunca kira alacağımızı tahsil edememekle kalmayıp tacizci, şovcu ve suçlu gibi ithamlara maruz kalarak suç duyurusu ile tehdit edilmekteyiz. Açık ve bariz bir şekilde kanuni hakkını kullanan bir kimseyi, onun vekilini ve görevini yapan bir memuru; iftira ve hakaret suçlarını işlemek suretiyle toplum önünde itibarsızlaştıran hiçbir açıklamayı kabul etmiyoruz" sözleriyle dile getirdi.Source : milliyet.com
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com