Donald Trump'ın oğlundan skandal 'duvar' paylaşımı

ABD Başkanı Donald Trump'ın oğlu Donald Trump Jr, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda babasının Meksika sınırında yapılmasını  istediği duvara atıfta bulunarak, "Neden hayvanat bahçesinde keyifli bir gün geçirebildiğinizi biliyor musunuz? Çünkü duvarlar işe yarıyor." ifadesine yer verdi.

Donald Trump'ın oğlundan skandal 'duvar' paylaşımı
10 Ocak 2019 - 03:08

Donald Trump Jr, ABD'de son dönemde federal hükümetin kapanmasına yol  açan Meksika duvarı tartışmalarının ardından Instagram hesabından yaptığı  paylaşımla okları üzerine çekti.

Trump Jr, söz konusu paylaşımında, Neden hayvanat bahçesinde keyifli  bir gün geçirebildiğinizi biliyor musunuz? Çünkü duvarlar işe yarıyor. ifadesini  kullandı.Bunun üzerine oğul Trump'a sosyal medya kullanıcılarından tepki yağdı.

 Bir Twitter kullanıcısı Trump Jr'ın paylaşımına, Doğrusunu istersen şu anda  hayvanat bahçesinde keyifli bir gün geçirilemiyor.

Milli Hayvanat Bahçesi,  Trump'ın hükümeti kapatması nedeniyle şu an açık değil. şeklinde yanıt verdi.ABD Başkanı Trump da geçen hafta yaptığı açıklamada, Zengin, güçlü ve  başarılı insanlar evlerinin etrafına duvar ördürüyor, bu nedenle bu ülke de aynı  korumayı hak ediyor. yorumunda bulunmuştu.

Ayrıca Başkan Trump, Instagram'da, Meksika sınırına yapılmasını  istediği duvara atıfta bulunarak, kendi fotoğrafının yer aldığı Duvar geliyor  yazılı bir paylaşımda bulunmuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum