• Reklam
Reklam

Ebru Şallı: Pars geçer diye düşünüp ağrılarını söy

ABONE OLEbru Şallı, geçtiğimiz yıl yaşamını yitiren oğlu Pars Tan'a lonfome teş

Reklam
Ebru Şallı: Pars geçer diye düşünüp ağrılarını söy
06 Mayıs 2021 - 12:00
 • Reklam
ABONE OL

Ebru Şallı, geçtiğimiz yıl yaşamını yitiren oğlu Pars Tan'a lonfome teşhisinin koyulduğu ilk anı, hastanede geçen günleri, tedavi sürecini ve yaşadığı zorlu dönemi anlattı.


"BİR ANNENİN VE BABANIN DÜNYASININ YIKILDIĞI AN"

Pars’ın boyun ağrısı yaşaması üzerine tetkikler için hastaneye gittiklerini belirten Şallı, doktorların bir hafta çabalarına rağmen tam olarak sorunun ne olduğunu bulamadıklarını, kan tahlillerinin iyi çıkmasına rağmen ağrısında bir değişiklik olmadığını anlattı.


"İLİK DAHİL HER ŞEYİMİ VERMEK İSTİYORDUM"

"2.5–3 yıllık süreçte tedavi ile çok güzel cevaplar aldığımız dönemler oldu. Cevap vermesi büyük bir şeydi. Bıraktığımız an tekrar hızlı şekilde atak yaptı, ağrılar başladı. Doktor aynı protokolü uygulayamayacağı için kemik iliği nakline geçmemize karar verdi..."


"O HASTANE ODASI CENNET BAHÇESİYDİ"

"Çok başarılı bir nakil gerçekleştirdiler. İlik yüzde 100 tuttu. Bu mutlu haberi alıp, evimize geçtik. Herkes çok sevindi ve 'artık bir şey olmaz' dedik. Olmayan çok var çünkü. B negatif kan bulmak çok zordu..."


"PARS GÖRÜNMEZ OLDU"

Hastane sürecinde oğlu Pars ile aralarında geçen duygusal bir diyalogu da anlatan Ebru Şallı, Pars’ın kendisine 'Annecim ben senin hep böyle gülmeni, güzel olmanı istiyorum ve yaşlanmanı istemiyorum' dediğini ve Pars'ın isteğinin ise görünmez olmak olduğunu söyledi.Source : milliyet.com
 • Reklam

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Hanime Korkmaz
  1 ay önce
  Allah kimseye evlat acisi göstermesin.Evet her seyin ilaci zaman bu zaman nasil gececek o cocuk olmadan.Allah sabir versin. Verende yüce Tanri a***da yüce Tanri.
 • HAYAL
  1 ay önce
  Çok üzüldüm . ALLAH Ebru Hanım ' a sabır versin . Çok zor bir şey . Herhalde ben böyle bir şey yaşasam yıkılırdım . Ebru Hanım çok güçlü bir kadın . Ebru Hanım şunu çok iyi biliyor ki o da " Pars cenneten onu izliyor ve o üzüldüğü zaman Pars da üzüleceği için o dimdik ayakta duruyor " . Böyle bir kadını alkışlıyorum .
 • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com