• Reklam

Elif Pisacane: Biden Henüz Kazanmadı...

Amerika Birleşik Devletleri'nin Los Angeles kentinde yaşayan yazar Elif Pisacane, seçim sürecinde farklı yorumlarıyla dikkat çekti. Bu yorumlarını seçimden sonrada sürdüren Pisacane, ABDPOST.COM'a konuştu.

Reklam
Reklam
Elif Pisacane: Biden Henüz Kazanmadı...
08 Kasım 2020 - 19:06
Reklam

Medyum olmadığını fakat seçim için söyledikleri herşeyin çıktığını dile getiren Elif Pisacane "Şu anda Biden başkanlığını ilan etmiş olsa bile, şu an başkan halen Donald Trump. Medya küreselcilerin elinde, onların haberlerine pek inanmayın. Derin Amerika halen Ulusalcılarla dirsek temasında. Donald Trump yaptığı açıklamada, bu işin yargıda biteceğini söyledi. Şimdi durup bekleyeceğiz." şeklinde konuştu.

Ulusalcıların asla vazgeçmeyeceğini iddia eden Pisacane "Koltuğu Biden'e bırakmazlar ancak, unutulmaması gereken şey, küreselciler ve ulusalcılar kapalı kapılar ardında anlaşırlarsa Biden başkan olarak göreve başlar. Ama anlaşamazlarsa, Biden'ı koltuğa oturtmazlar. Medyanın algı operasyonuna gelmeyin. Önümüzdeki hafta işlerin rengi daha da belli olur. Yok Amerika bölünecekmiş, Amerika ikiye ayrılacakmış bunlar hayal." dedi.

Türkiye için Trump'ın daha iyi bir tutum sergilediğini savunan yazar Pisacane "Trump'ın gelmesi Türkiye'nin avantajına. Biden Türkiye için birşey getirmez". diyerek Trump'a destek verdi.
 


  • Reklam

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Soner Sahin
    3 hafta önce
    Bu yazar arkadas neyin kafasini yasiyor ya yazik gorucez bakalim secilmis Biden'i kim koltuga oturtmayacakmis ,Trump'in Allah belasini versin defedildi baskanliktan daha ne hem Turkiye icin bir sey farketmez ki cunku Erdogan saglam biri ve her halukarda Turkiye'yi ayakta tutabilecek guclu bir lider, Biden zaten bunu biliyor ve baskanliginda tutumu uygun bir hal alacaktir.
  • Reklam

https://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com