• Reklam

Emina Jahovic: Savaşmaktan yoruldum!

ABONE OL2008 yılında evlendiği kendisi gibi şarkıcı olan Mustafa Sandal'dan 20

Reklam
Emina Jahovic: Savaşmaktan yoruldum!
28 Ocak 2021 - 06:00
  • Reklam
ABONE OL

2008 yılında evlendiği kendisi gibi şarkıcı olan Mustafa Sandal'dan 2018'de boşanan Emina Jahovic, önceki gün Etiler'de Makyajsız haliyle objektiflere yansıdı.


Bir turizm çalışanı, Instagram'da yayın yapan bir magazin sayfasına mesaj atarak, Emina Jahovic'i suçlamıştı. Söz konusu kişi, Jahovic'in Sırbistan'daki ailesini her yaz Göcek'te çalıştığı otelde ağırladığını ancak kalan ekstralarını hâlâ ödemediğini belirterek, "Yiyip içip para vermiyorlardı. Hesabı kapatabilmek için peşlerinde dolanıyorduk. Ne bahşiş, ne bir şey verirlerdi. Kapatılmayan hesaplar bize kesildiği için çok sorun yaşıyorduk" iddiasında bulunmuştu.


Birisinin kendisiyle uğraştığını ifade eden şarkıcı, "Bildiğim tek şey, birisi kasıtlı olarak benimle uğraşıyor. Beni insanlar tanımıyor, Türkiye'de tanısalar nasıl bir insan olduğumu iyi bilirlerdi" şeklinde konuştu.


ERİŞİM ENGELİ TALEBİNE RET!

Ünlü şarkıcı, tatil yaptığı otelde ekstraları ödemediği şeklinde çıkan haberleri engellemek için harekete geçmişti. Saygınlığının zedelendiğini belirten Jahovic’in ‘Haberlere erişim engeli getirilsin’ talebi, basın özgürlüğüne engel olarak görüldüğü için reddedilmişti.Source : milliyet.com
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com